Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért utálják az emberek a...

Miért utálják az emberek a minimalt?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Egyszerűen nem értem miért és hogyan lehet egy zenei stílust így utálni. Mostanában nagyon sokmindenkitől hallom hogy a minimal techno egy

"

-AKKOFRA FUTYOK szarkaparék

- igénytelen semmi,

- szemét, remélem minnél hamarabb kimegy a divatból

"


És hasonlókat hallok. Egyszerűen már nem bosszant az ilyen hanem csak fáj. Nekem ugyanis a szívem csücske a minimal techno, pedig nem vagyok az a nagy bulizós, inkább itthon fülessel szoktam hallgatni és nem értem miért ez a nagy fikázás. Pedig mégcsak drogos sem vagyok aki ezzel jönne. Pl ezt sem értem hogy egyáltalán hogy kapcsolják össze a kettőt. Szerintem mint minden zenei stílus egyszerűen a maga nemében annyira egyedi ahogy nyekereg ahogy kattog hogy ilyet másba én nem nagyon találtam meg és ezért nagyon bánt hogy ennyien utálják.


Kérlek ha valaki tudja miért van ez elmagyarázná? Nem vitázni akarok semmiképp.

Köszi



2018. ápr. 1. 20:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tartom ördögtől valónak az elektronikus zenét vannak általam is kedvelt genre-k. De a minimáltól én is kiszaladok a világból. Számomra egyszerűen olyan "buta". Kb le lehet írni annyival hogy tuc-tuc zene.
2018. ápr. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Mádár0218 ***** válasza:
100%
Zene számomra az amiben van normális hangszer, a minimáltól agyf*#szt tudok kapni mert csak nyekergés és kattogás őrülten sz##r keveréke számomra
2018. ápr. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom. Jogos amit írtok de pl én a technonak pont más fajtáját tartom tu tuc nak. Jó azért megválogatom és csak az igényes minimalt szeretem. De azokban annyira jó a dallam hogy minden csak nem tuc tuc
2018. ápr. 1. 21:59
 4/5 anonim ***** válasza:
Mégis miféle dallam?
2018. ápr. 2. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én régebben ki nem állhattam, de van, amikor olyan hangulatba jövök, hogy kifejezetten csak ilyesmi zenéket hallgatok egyhuzamban. Én kb a minden jöhet fajta vagyok :D

Bulikba szerintem pedig pont ez a fajta zene a leg"bulisabb"

2018. ápr. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!