Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Jó minőségű strapabíró fejhall...

Jó minőségű strapabíró fejhallgató?

Figyelt kérdés

20-25 ezer forint körül érdekelne strapabíró jó minőségű , jó basszussal rendelkező fejhallgató.


Logitechek nem érdekelnek , próbáltam a 3 legajánlottabbat, a narancs, piros, és kéket, csalódtam mindegyikben, iszonyat könnyen eltörnek és érdekes módon törik a kábel mindig. Van saját tartóállomásuk, nincsenek agyon erőszakolva és mégis tönkre mennek nagyon hamar.



2018. ápr. 3. 14:08
 1/4 anonim válasza:
Esetleg Hyper X Cloud? Nem használtam még, de sok jót hallottam róla.
2018. ápr. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A jó édes ***** válasza:
AKG Y50, Yamaha HPH-150 vagy Audio-Technica ATH-AVC500. Ezeket nem fogod tudni eltörni, bár azért sok sikert kívánok hozzá. Hétköznapi használathoz talán ennél olcsóbb termék is megtenné, azok is bőven jobbak, mint a Logitech bohóckodásai.
2018. ápr. 6. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi
2018. ápr. 8. 17:02
 4/4 anonim válasza:
Én a HyperX Cloud II-t vettem (USB kábelest), és teljes mértékben meg vagyok vele elégedve, anyaghasználat, minőség, hangzás és persze kényelmes és jól szigeteli a külső zajokat, illetve mások nem hallják, amit te a fejhallgatóban. Filmnézéskor mikor rákapcsolom a 7.1-et mintha valóban moziban lennél, átadja a hangzást, főleg ha nagy kijelzőn nézed vagy ép játszol. 28.000Ft-ért vettem, picivel több, mint az általad írt 20-25, de csak ajánlani tudom.
2018. ápr. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!