Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Elképzelhető jövőre egy nagy...

Elképzelhető jövőre egy nagy turné a Rammsteintől?

Figyelt kérdés
Jövőre lesznek 25 évesek, ha van ilyen tervben akkor Magyarországra is eljönnének? Olyanokat olvastam, hogy állítólag ki lettek tiltva az utolsó koncertjük után, mert megszegték a Papp László Pirotechnikai szabályait, 5 évre ki lettek tiltva, meg állítólag a banda nem is kedveli annyira országunkat. EZek mennyire igazak?

2018. ápr. 7. 19:30
 1/1 anonim ***** válasza:

Ezt a kitiltást felejtsétek már el, valaki állandóan felhozza pedig semmi bizonyíték nincs rá. Nem lettek kitiltva. Ha meg tévedek és mégis, az már rég lejárt 2016. november 10.-én.

Azt, hogy nem kedvelik Magyarországot nem tudom honnan vetted, eleve miért mondana ilyet egy banda? Ezzel csak rontaná az ottani jegyeladásait.

Hogy mikor jönnek legközelebb azt pedig senki sem fogja tudni megjósolni neked, ha megjelenik a következő album, akkor biztosan lesz turné, amivel tuti jönnek felénk is, hiszen simán bevonzottak már 2011ben is egy arénányi embert, azóta pedig csak nőtt a népszerűségük érdekes módon, annak ellenére, hogy azóta egyébként nem sok érdemlegest csináltak.

2018. ápr. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!