Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Egy hozzáértő ember segítene?...

Egy hozzáértő ember segítene? Tudok vele valamit kezdeni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Egy elég fura dologgal fordulok hozzátok!!!

15-16 évesen rettentően vékony hangom volt(már 18 vagyok) és azóta nagyon durván bemélyült a hangom.

Annyira,hogy ha új emberekkel találkozom megjegyzést tesznek rá,hogy woow..ez durva mennyire mély hangod van

De tényleg, az iskolában az énektanár megmondta,hogy elég érdekes orgánummal rendelkezem koromhoz képest karcos meg ilyenek

Nagyon ritkán hallgatok rock zenét,nem az én világom. Nagybátyámnak van egy hangstúdiója, ott próbálgattam magam(rockot énekeltem), és még magamon is meglepődtem

nagyon durván kitudom tartani a hangom, mélyen és vékonyan is.full laikus vagyok hozzá,lehet most hülyeségeket mondtam,de így gondolom

Esetleg egy énekes tudna erre valamit mondani? vagy csak ez egy adottság? Esetleg megéri képezni?



2018. ápr. 12. 21:02
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem vagyok hozzáértő, de azért van "zenei affinitásom"...szerintem, ha érdekel a dolog, és élvezed az éneklést, akkor mindenképp érdemes foglalkoznod vele, akár csak hobbi szinten is. :) Tovább képzés nélkül is fejlődni fogsz, ha csak simán gyakorolsz, de énektanárhoz eljárni sem vesz el sok időt...

Felvételt nem akarsz küldeni?

2018. ápr. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!