Utána olvastam kicsit a bűnügyi [gazdasági nyomozó] témakörben mert érdekel a dolog esetleg egy hozzáértő ember az érettségivel kapcsolatban meg a karral segítene?

Figyelt kérdés

Tehát .. Emelt töri és közép matekkal belehet jutni erre az egyetemre ? Na és ugye van a fizikai alkalmassági ahol ugye összesen 150 pontot lehet elérni


[link]


Ezek a pontok is beleszámítanak a felvételi pontokba vagy ezt csak teljesíteni kell ahhoz ,hogy bejuss ?


Na meg a szemüveg .. arról nem találtam információt sajnos ,hogy a szemüveg kizáró ok e ,hogy gazdasági nyomozó legyek ?


2017. szept. 6. 18:32
 1/2 anonim válasza:

Szemüveg -4dioptria után kizáró ok. 360 pont körül be lehet már kerülni. Viszont! Nagyon gondold meg mit akarsz kezdeni az életben! CSAK AKKOR, DE CSAK IS AKKOR GYERE IDE HA ELHIVATOTT VAGY, szereted hogy megmondják mit csinálj, meg ha egy droid akarsz lenni.

Egyetem nagyon rossz annak aki eddigi életében nem egy kirekesztett kocka volt. Semmi magán életed nincs. Nagyon meggondolandó..

2017. szept. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Semmi magánélet!? Akkor kb olyan mint most nekem a gimi... hazaérek 4-re a suliból és este 6-7ig tanulok + házi írás :( akkor ez sem lehet nagyon más! :/
2017. szept. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!