Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ki ismeri Shawn Mendest? Mit...

Ki ismeri Shawn Mendest? Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Valyon hányan tartozunk a Mendes-Armyba?

Kiváncsi vagyok. 😁😁😁



2018. ápr. 17. 21:34
 1/8 anonim ***** válasza:
31%
Ismerem annyira hogy tudom hogy van egy ilyen nevű előadó. De ennél jobban nem nagyon érdekel.
2018. ápr. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%
Néha együtt sörözünk és akkor nothing hold us back, de ő már csak want my attention és nem tudom, hogy how long has this been going on.
2018. ápr. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
HA BÁRMIRE KÍVÁNCSI VAGY SZÓLJ, SHAWN A MINDENEM ÉS KB MINDENT TUDOK RÓLA <33
2018. ápr. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
41%
Nagyon jól néz ki, de a zenéje nem valami kiemelkedő.
2018. ápr. 17. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
36%

Vonzó, tehetséges, cuki! Évek óta ismerem. Kedvenc számom tőle a "There's nothing holding me back", az Attention, a Mercy és a "Stitches"! Nagyon jó a hangja és olyan cukin selypít!!!!!!!


Röviden: I M Á D O M

2018. ápr. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
tudom ki Ő, de nekem nem tetszik a zenéje.
2018. ápr. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
79%

Fuha, van itt egy par fake fan, az biztos. Es miert keveritek ossze Charlie Puth-tal?

Egyebkent en imadom. Kell ahhoz tehetseg, hogy valaki egydul megtanuljon gitarozni, zongorazni, enekelni egyedul. Az valami hihetetlen, ahogy eloben enekel. A szamai osztonzik az embert arra, hogy nem kell feladni, minden rendben lesz, stb.. es nem csak szerelmes szamok.

Masreszt imadja a rajongoit. Parmit megtenne ertuk ez eleg ritka a sztarok koreben.

2018. ápr. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

IMÁDOOOOOOOM!!!!!!


Nem egyedülálló a stílusa, de kiemelkedően jól csinálja azt, amit csinál, fiatal kora ellenére is.

kinézete sem utolsó, természetes, nem egy JB, akire ráerőltették ezt a stílust, amit képvisel.

az öltözködéséért oda meg vissza vagyok, imádom, hogy egyszerre elegáns és laza.

A hírnevet meglepően jól kezeli.

Szeret minket.

A személyisége és a médiának levetített képe emberi, egyáltalán nem mű.

Bizonyíték:

https://www.youtube.com/watch?v=GFv-WNitX0Q

Ahogyan gesztikulál és a lelkét is majdnem kiköpi, úgy énekel, irigylésre méltó! Még ilyen izzadtan és kicsit csapzottan is jól néz ki! A kicsi elcsuklások a hangjában bizonyítják, hogy igazából is ilyen kib****** jó hangja van...

2018. jún. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!