Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi ennek az ismertebb zenének...

Mi ennek az ismertebb zenének a címe, amiben szerepel ez a cucc: "I never go básztitász"? Több reklámban, és filmen is hallottam már, és valahogy most eszembe jutott.

Figyelt kérdés

Valahogy most eszembe jutott, és próbáltam rákeresni de semmi siker.

Így megy körülbelül ritmusosan hogy:

"*tű - tű - tű*... I never go básztitász"


2018. máj. 9. 21:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Mondhatnál valami műfajt támpontként... pop, rock, rap, hip-hop/...?


De amúgy köszi, úgy kerestem rá, hogy "I never go bestias", aminek következtében kidobott egy Signum Regis nevű nagyon király metálbandát, amit eddig nem ismertem. :D

2018. máj. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ilyen chilles az a része a zenének, nem tudom műfajba kategorizálni, de se nem rock, se nem rap/hip-hop.
2018. máj. 9. 22:50
 3/6 A kérdező kommentje:
Hirtelen azt is megmerem kockáztatni, hogy jazz, és egy 40 éves körüli férfi énekli. És azt hiszem, autóreklámban szerepelt.
2018. máj. 9. 23:18
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem nyert a memóriám. Viszont megtaláltam

https://www.youtube.com/watch?v=rY0WxgSXdEE

2018. máj. 9. 23:32
 5/6 anonim ***** válasza:

Valamiért ez ugrott be, lehet csak félre hallottad a szöveget:


https://www.youtube.com/watch?v=rY0WxgSXdEE


A Dacia Duster reklámában benne volt "Another one drives the Duster" szöveggel, szóval az autóreklám is stimm. :D

2018. máj. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
xDDDDDDDD Azta de egyszerre :DDDD
2018. máj. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!