Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Klasszikus zenét miért nem...

Klasszikus zenét miért nem játszanak fém húros gitáron?

Figyelt kérdés

Van ennek valamilyen technikai akadálya, vagy szimplán, csak a hangzás, és a megszokás miatt van így?


Tudtok e olyan gitárosokat mondani, akik klasszikus zenét játszanak fém húros gitáron?


2018. máj. 11. 15:59
 1/7 anonim ***** válasza:
igazából csak más a hangszíne. nem illik annyira ahoz a stílushoz.
2018. máj. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2018. máj. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2018. máj. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Waff ***** válasza:
Ízlés kérdése ez is. Én mostanában Bachot játszogatok egy sztratón, pengetővel, nyaki-közép állásba, természetesen tiszta csatornán, sokkal szebben hallatszik az én fülemnek mint ugyanez a darab klasszikus gitáron.
2018. máj. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

"Ízlés kérdése ez is. Én mostanában Bachot játszogatok egy sztratón, pengetővel, nyaki-közép állásba, természetesen tiszta csatornán, sokkal szebben hallatszik az én fülemnek mint ugyanez a darab klasszikus gitáron."


Király. Esetleg felvételt tudsz küldeni? Szívesen meghallgatnám.

2018. máj. 21. 10:53
 6/7 Waff ***** válasza:

Hát egyenlőre max telóval tudnám felvenni :)))

De ha minden igaz, hamarosan lesz videó, igaz azon ha összejön akkor ketten toljuk (kétszólamos mű), azt szívesen elküldöm.

2018. máj. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Oké. Azt megköszönném.
2018. máj. 23. 09:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!