Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek melyik volt a...

Szerintetek melyik volt a legjobb produkció a tegnapi (2018) Eurovíziós Dalfesztiválon?

Figyelt kérdés
Az eredménytől függetlenül, melyik dal tetszett nektek a legjobban?

2018. máj. 13. 20:18
 1/8 anonim ***** válasza:
43%
Nekem a francia, a dán és az észt volt a hármas befutó.
2018. máj. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
25%

Jó egyik sem volt, legendásan gyenge volt felhozatal. A legtűrhetőbb a francia, olasz, dán, moldovai, ír, ausztriai, svéd, holland és az izraeli volt talán.

A többi vagy orbitális koppintásokból áll, vagy egyszerűen mínuszban van a színvonala.

De úgysem a zenéről szól már ez.

2018. máj. 14. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%
Egyértelműen az AWS dala volt messze a legjobb és persze az előadásuk is. Utánna a svédek az ukránok majd a moldovaiaké sem volt rossz. De az AWS volt a legeslegjobb!Azt meg felfogni nem tudtam,hogyan nyerhetett Izreal, avval a dallal....Saját véleményem szerint az valami borzalmas volt. De büszke vagyok az AWS-re hogy megmutatták Európának mi a zene!😍
2018. máj. 14. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
3%
Ha neked az AWS jelenti a zenét, akkor ott gondok vannak. :'D A szövege egy 12 évesekhez szóló popslágeré, zeneileg nagyon átlagos, legalább hörögni tudna rendesen az a csávó, de nagyon nem megy neki, csak erőlködik.
2018. máj. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
37%
Számomra az ír és a német, de tetszett a szerb meg az albán is.
2018. máj. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is a miénk, meg a dán.
2018. máj. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Káposztanyalogató válasza:
93%
AWS IZ GÚT! És a Viszlát Nyárnak nagyon jó szövege van amit csak azok értenek meg akik figyelmesek (vagy aki rákeres). De mivel a mai ember olyan lusta hogy rákeresni sem bír ezért a dal arról szól hogy Örs apja Nyáron meghalt a Balatonnál (meg a szeretteink elvesztése a fő értelme a szövegnek).
2018. júl. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Az még, hogy van értelme, és jelentése a szövegnek, nem vonja maga után, hogy jó is. Attól még lehet egy szám giccses, és alacsony színvonalú.
2018. júl. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!