Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » 2020-ban tényleg újra össze...

Imqueen199819 kérdése:

2020-ban tényleg újra össze áll az One Direction?

Figyelt kérdés
Hatalmas rajongójuk vagyok, és engem érdekelne már, hogy igaz vagy hamis ez a hír. Szerintetek? Meglehet, hogy újra együtt láthatjuk őket?

2018. jún. 11. 16:49
1 2
 11/12 anonim válasza:

Tudom régebbi kérdés, de attól még válaszolok. Leírtam még valahova, de leírom ide is: 2o17-es videó alapján-Mindegyik tag azt mondta, hogy visszatérnek 2o2o-ba, Louis azt is hozzátette, hogy "...mert nem akarjuk az 1D rajongókat elveszni/cserben hagyni"

A videót YouTube-n találtam, nem volt feliratos.

2019. jan. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 bogikahhvagyok válasza:

Szerintem esetleg 2021-ben jöhetnek vissza mert Harry is most megy turnéra és a többi is, Zaynt már biztos hogy nem láthatjuk viszont. Niall a Carpool karaokéban azt mondta hogy visszajönnek, konkrétan. A Twitter fiókjuk aktív volt és bekövette Zaynt. A Shopjuk is updatelték,szoval hajrá Directionerek hozzuk őket vissza.

𝒀𝒐𝒖 𝒄𝒂𝒏 𝒎𝒂𝒌𝒆 𝒇𝒖𝒏 𝒐𝒇 𝒎𝒆, 𝒃𝒖𝒕 𝒎𝒚 𝑫𝒊𝒓𝒆𝒄𝒕𝒊𝒐𝒏𝒆𝒓 𝒃𝒓𝒐𝒕𝒉𝒆𝒓𝒔 𝒘𝒐𝒏'𝒕 𝒍𝒆𝒕 𝒎𝒆. ♫☏

2020. márc. 25. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!