Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért szeretik annyian a BTS-t?

Miért szeretik annyian a BTS-t?

Figyelt kérdés

2018. jún. 13. 08:50
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Remélem sokan azért mert tehetséges énekesek, táncosok, egy érdekes történetet építenek fel a videóik, a dalszövegeik van hogy ilyen sablonos szerelmes közhelyek, de ez nem csak a BTS-re igaz, valamint rengeteg banda, énekes énekel a szerelemről. Ott van a másik része, hogy mióta kijutottak Amerikába nagyon felkapott lett és gondolom mint minden más felkapott dolognál itt is divat hallgatni. Aztán most mondhat akárki akármit, meg fújjoghat hogy jujjj, bu*iii mert sminkelik magukat vagy jól öltöznek, de el kell fogadni hogy az egy másik kultúra és igen sok lánynak vagy akár fiúnak bejön, mert jól néznek ki, és nem "lányok", vagy "egyformák". Valamint ha jobban ismered őket, nézted őket koreai műsorokban, vagy a saját sorozataikat akkor is nagyon meg lehet őket kedvelni, mert kicsit jobban belelátsz hogy milyenek ők valójában.
2018. jún. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
19%
Mert az emberek igénytelenek és szeretik a silány vackokat. Nem az az egyetlen eset, nézd meg Biebert, Dua Lipát vagy újonnan ezeket a hülye reppereket (Lil Pimp, meg az a sok X-es nevű idétlenség). Manapság szinte divat a vackot szeretni és a minőségit elutasítani. Hát ezért szeretik ennyien. Én ha fizetnének sem hallgatnám.
2018. jún. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
93%

Azért, mert nekik ők adják meg azt az őszinte élvezetet, amit - szerintem - a zenének adnia kell. Ez lehet boldogság, nyugalom, szomorúság esetleg, de mindenképpen jót tesz az emberrel. Ezért kéne egy penészes péklapáttal pofán verni mindenkit, aki leszólja mások zenei ízlését, csak azért, mert neki éppenséggel nem tetszik. Szánalmas... Igénytelennek nevezni valamit, ami a SZÓRAKOZTATÁS CÉLJÁBÓL készült, komolyan, hallgasson mindenki ugyanazt, vagy mi? (itt jegyezném meg, hogy amit te, kedves második válaszoló, minőségi zenének tartasz, pont arról lehet másnak a véleménye az, hogy igénytelen). Ez a beszűkült látókör semmire sem jó.

Egyébként meg nem divat szeretni őket. Leszólni viszont sokkal inkább.

2018. jún. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
78%

Na ide figyelj kedves utolsó előtti!

ezek a fiúk rengeteget szenvedtek és szenvednek is,hogy ott legyenek ahol MOST és ott tartsanak AHOL most.Miért kell valakit/kiket leszólni,mert próbál magára adni,nincs elhanyagolva,tehetséges stb? a magyar fiúk nagyrésze elbújhat mögöttük JÓ MÉLYRE!

Ők nem úgy kerültek be az iparba,mint Justin Bieber hogy csak beb*szták simán és "nesze,kornyikálj fiam,aztán kapod majd sok gádzsit az életed meg full luxus" NEEM!

mocskos dormokban,itt-ott aludtak,napokig fáradnak,néha enni sem érkeznek,szegényeknek a randira sincs idejük,életük legszebb éveit élik és mégis ezt adta nekik sorsAz valami HIHETETLEN ahogy imádják a rajongóikat,miattuk csinálják mind ezt tudod?és persze a banda miatt is.Nem értem azokat az embereket akik utálják őket,mivan féltékeny vagy ember?fogd be és ellehet menni,nem kell az eszed osztanod ami úgy veszem észre nincs,az ilyen primitív és pesszimista emberek nagyon feltudják cseszni az agyam..

2018. jún. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
36%
Miért léteznek olyan istenbaszta buta pusztulatok mint a kettes?
2018. jún. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert szeretetre méltó személyiségű, végtelenül tehetséges és jó emberekről van szó, akik nem mellesleg nagyon helyesek is. A dalaikat maguk írják, tisztelem őket a kitartásukért és gyönyörű lelkükért. Meg a remek zenéjükért. Nekem senkik nem jobbak náluk. Megállás nélkül imádom őket már 4 éve, így felnövésük elég sok pillanatát követhettem.
2018. jún. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Utolsót szét adom! jó látni,hogy nem csak vak emberekből áll a világ:)

és a 2-3-nak is igaza van

2018. jún. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
1-3-nak* bocsánat elnéztem
2018. jún. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
91%

Tehetségesek, szorgalmasak és bátrak. Odavannak a rajongóikért, és tényleg rengeteget tesznek azért, hogy ők legyenek a golyóálló mellény a problémák és az armyk (így nevezik a rajongóikat) között. Megküzdöttek azért, hogy ott tartsanak, ahol, mégsem szállnak el maguktól. Az ő munkájuk mögött tényleg véres verejték és izzadság van... tengernyi.


Sajnos manapság egyre több a fake army, akik csak divatból lettek azok. De hát a zene szabad, az hallgatja, aki akarja - annyit fűznék ehhez a gondolathoz, hogy : Először gondolkodjatok, utána szóljatok. Esetleg használjátok Szókratész hármasszűrőjét, kösz...


Visszatérve a srácokra: a fiatalságukat adják a karrierjükért. Ők egy cég által összerakott banda, mégis családdá tudtak válni. Reméljük nekik a legjobbakat, és hogy figyelnek magukra

Mert sajnos rettentő túlhajszoltak. Tánc, ének, zeneszerzés, próbák... meg rejtőzködés az őrült rajongók elől.

2018. jún. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Én nekem nem tetszik a zenéjük... de ahogy mondani szokás, ízlések és pofonok. Viszont azt gondolom, kicsit túlságosan is felhype-olták.
2018. jún. 25. 13:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!