Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért nem szeretik a Toki...

Miért nem szeretik a Toki Hotelt annyian?

Figyelt kérdés
Így a napokban valahogy oldalt megjelent nekem is egy TH videó, és elkezdtem pontosan ugyanezen gondolkozni... Hogy bizony, nekem sok számuk tetszett. Persze ettől nem lettem sikítozó tinipi@a, hogy úristen, én akarok Bill Kaulitz felesége lenni, de nekem az is tetszett, hogy a kinézetük annyira más. Talán az nem lehet szimpatikus az embereknek, hogy ezt annyira csináltnak gondolják? De amennyire "beleástam" magam a banda történetébe (mert 5-6 évvel ezelőtt a csapból is ez folyt), a fiúk mindig ilyen extravagánsak voltak. Szóval én még mindig nem értem, hogy mi a baj velük? Amúgy a másik dolog, amit nem értek, az az, hogy anno rengeteg követőjük volt, mittudomén milyen rekordokat döntögettek lemezeladással, és mégis egyik napról a másikra tűntek el. Az miért történt? Hiszen itthon sikeresek voltak...miért akarták meghódítani Amerikát? Valahogy...most már én sem vagyok rájuk kíváncsi így, hogy ennyit szüneteltek, meg múltkor volt egy új számuk, az automatic(ami persze most már nem új, csak én ezt tudom legújabbnak beazonosítani), szerintem az sem lett valami kasszasiker. Mi történt velük vajon?

2012. aug. 24. 03:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Énis szerettem a Tokio Hotel-t még kb 5-6 évvel ezelőtt,

nagyon bírtam őket, Billért rendesen meg voltam őrülve,

kiragasztottam a poszterét az ablakomra és látta az egész utca!! :) Mindegy ez már régen volt, mikor még címlapokon voltak, fúú akkor de bírtam a Kaulitz ikrek cuki fejét :P

Akkor még aranyosak voltak, nem voltak elszállva maguktól mint most, valamelyik nap énis pont ezt a videót

nézegettem: http://www.youtube.com/watch?v=kdUo88IiNGM


És most mi van??? Semmi. Szerintem senki nem menne el az ilyen TH talikra, jó ez a videó tényleg egy szégyen,

de ha visszagondolok énis "ilyemsi" voltam, és nem szégyellem mert szép emlékeim jutnak róla eszembe, kicsit

néha nosztalgiázok is, berakok egy-két számot (schrei, durch den mounsun) de már nem úgy hallgatom mint régen,

kinőttem belőle, komolyodott a zenei ízlésem, teljesen

más fajta zenéket hallgatok, de nem felejtettem azért el őket!!!


Már nem annyira felkapott együttes mint annak idején,

ők is felnőttek, van helyettük Bejjber gyerek!! (Pfff..)

Az automatic (a legújabb számuk ami egyben régi is már)

sem volt az igazi, csalódtam abban az albumban is,

szerintem már fel is oszlott az együttes, mert George és Gustav sehol sincs. Billből modell lett:

[link]


Hát most ezen a pályán akar bizonyítani!!! Elmentek amerikába és ott ragadtak :SS Szegény Bill sem tudja már h mire költse a sok pénzét xd nagyon elrondítja magát.

Régen tetszett de ma már szerintem egy okádék az ember xd

Pff nagyon megutáltam mióta ilyen kis beképzelt lett xd

Hát mindegy én azt mondom, mindig vannak felkapott zenészek, és mindig újabb tinisztárok tűnnek fel, így a régiek a sűlyesztőben kötnek ki!!!!

2012. szept. 4. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én úgy hallottam hogy most Németben vannak ismét mert az ottani tehetségkutatóban zsűriznek majd, le is vannak fotózva háááát Billnek az az SZTK keretes szemcsi öcsém hogy bír ilyet felvenni. Tom még csak hagyján, bár nekem egyik sem jött és nem is jön be. Mindig ígérik az új albumot de szerintem soha nem lesz új album.
2012. okt. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem rajongójuk ugyanannyi van (ha nem több) mint eddig, csak magyarországon fogyatkoztak meg nagyon. Vagyis igazából még midnig sokan hallgatják őket de nagy részük soha nem vallaná be, mivel már kiment a divatból. Régen hű de nagy szám volt ha TH rajongó voltál. Manapság magyarországon gáz vagy, ha őket hallgatod....Igazság szerint engem régen abszolut nem mozgattak meg, meghallgattam a durch den monsun számukat aztán később a darkside of sun-t. Azokal nagyon jól elvoltam. :) Aztán most fél éve, amikor egy b*dös mukkot nem lehet róluk hallani, megkedveltem őket. Mi több már a mindennapjaimmá vált a zenéjük.

Én sem vagyok most az a sikitozós rajongó, mitöbb annak ellenére h rajongónak számítok, roppantul zavarnak azok a jajj legyél a feleségem típusok, meg szerelmes vagyok beléd......-.- Nem is ismered őt igazából,ember!

A szüneteltetésre én anynit tudok mondani, hogy egyelőre kiégtek. Nem a seggük alá lett tolva a hírnév, de kiskoruktól kezdve ebben nőttek fel, hozzászoktak, talán már nem is vonzza őket anynira ez az egész dolog(bár én azért ezt nem hiszem)de tényleg 5 év folytonos turnéután elfáradtak, monoton lett az egész, nincs meg a koncertek és a rajongók feelingje. Meg is értem őket.

Az automatic-ról meg az egész új albumról annyit, hogy nekem csak lírikusabb dalokjönnek be róla studióváltozatba, élőben viszont szinte az összeset imádom, mivel mellettük alter-hard-punk rockot hallgatok (CSAK ÉS KIZÁRÓLAG pl: slipknot, rise against, 30stm, linkin park, marilyn manson) szóval részemről elismerés a THnak h az ujjai köré tudtak csavarni ;) Na szóval ezel arra akartam kilyukadni hogy az "uj" (ami igazából már 2 éves.xd) korongom nekem túl sok az elektronikus cucc, bill hangja is túl torzított nekem, jobban szerettem a régi pop-rock vonalat. :)

Hát ez aztán hosszura sikerült....bocsánat, nagyon belemerültem a dologba....:DDD

2012. okt. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én csak örülök, ha megosztjátok velem a véleményeteket! :)
2012. okt. 6. 18:05
 5/6 anonim válasza:
Én is szeretem ,még mindig őket szerencsére most Tom és Bill a DSDS-ban szerepel zsűriként igy tudom őket nézni és nem csak régi videokból:)
2013. jan. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azért nem szeretik mert nincs izlésük.
2014. ápr. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!