Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogyan kezdjek bele a rapbe?

Hogyan kezdjek bele a rapbe?

Figyelt kérdés
Van már egy csomó szövegem, de pénz híján nehéz, pl. rendes stúdió megcsinálása, mert kellene rendes mikrofon, popfilter ahol felvenni és persze az alap meg program akiért hozzá, hogy az alapra rárakni a vokált (ez hiba nálam, de nehezemre esik alapra rapelni inkább énekelni mert kevésbé tudok úgy koncentrálni arra, hogy tisztán énekeljek és az alap csak bezavar). Az olyan primitív válaszokkal kíméljetek, hogy miről rappeljek miközben 1-2 sztereotípiát tudtok mondani csak vagy valami legalja szinthez azonosítani rappet (pl. lil pump vagy Magyarországon Busta mostanság Hiro...) és, ha tudtok embereket is akik ebben tudnának segíteni írjátok le, köszi :D és bocsi a hosszú írásért.

2018. jún. 24. 20:49
 1/7 A kérdező kommentje:
bocsi a néhány vessző kihagyása meg az 1-2 nyelvtani hiba miatt aki ért* stb stb. :D
2018. jún. 24. 20:50
 2/7 anonim ***** válasza:

Egy normális stúdió mikrofon 50 ezer körül van használtan. Ha ennyit nem tudsz összespórolni diákmunkával se,akkor túl fiatal vagy és csak nevetségessé tennéd magad.


Szerintem legyél zenész,azt nem lehet elég korán kezdeni,fejleszti a kreativitást,lányokat is vonzza,csak jól járnál vele.


Én pl zongorázok és gitározok. Nekem kb 1,5 millás cuccom van és képzeld saját magam kerestem meg az ára 3/4-ét+félreraktam a karácsonyi és szülinapi pénzeket. (Gitárórákat tartok kezdőknek)

Most 50 ezret 3 hét alatt is összeszedhetsz diákmunkával bőven a nyáron és utána rapelhetsz kedvedre.

Azért a szövegekre kiváncsi lennék,ha valóban jók akkor kár lenne értük elhadarni,igazi zene is lehetne belőle.

2018. jún. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szövegekre én is kíváncsi vagyok


Egyébként mi is a kérdés pontosabban?

2018. jún. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tanács kérés csak hogy kezdjek bele
2018. jún. 28. 23:10
 5/7 anonim ***** válasza:
Magyarországon senki nem leszel ezt előre elmondom. Menj ki amerikába ott lehetsz felkapott akárcsak a mai rapperek nagy része, lil pump, X, lil peep ők egyáltalán nem voltak ismertek de jó zenéket csináltak király beattel és felkapottak lettek nagyon, igazából ennyi.
2018. júl. 2. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ahoz angolul is kell tudni xD

En is irok dalszovegeket rengeteg van de nem vettem fel csak parat.

Mostmar inkabb angolul irok xD


Ha komolyabban akarsz foglalkozni vele akkor mindenkep probalj meg kiadokat keresni vegyel fel par demot 4-5 szam eleg. Es utana majd elvalik

2018. júl. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kereshetnél egy stúdiót a közeledben, ahol segíthetsz és tanulhatsz. Szépen, illedelmesen kivárod az idődet, szorgalmasan tanulsz és amikor jön a lehetőség, megragadod és abban a stúdióban megcsinálod a számaidat. Hajrá
2018. júl. 20. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!