Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi lehet az oka annak, hogy...

Mi lehet az oka annak, hogy nem megy egyszerre a gitározás, és az éneklés?

Figyelt kérdés

13 éve gitározok, majdhogynem mindent le tudok játszani, de képtelen vagyok egyszerre gitározni, és énekelni is. Próbálkoztam ezzel amikor még kezdőbb voltam, meg később is többször, de egyáltalán nem ment.


És ez azért furcsa, mert közben meg láttam az ilyen tinifiúklányokat, hogy így minden probléma nélkül tudnak énekelni gitározás közbe, és nem feltétlenül a legegyszerűbb gitártémákra.


Akkor valószínüleg van valami az agyammal, ami másoknál esetleg nem áll fenn? Valaki volt e hasonló helyyzetben? Hogyan lehet ezt fejleszteni?


2018. júl. 12. 11:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem gyakorlás kérdése, esetleg keress fel egy gitártanárt, ő biztos tud mondani tanácsokat, és segít is.
2018. júl. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Mojjo ***** válasza:
Egyszerre kellene két dologra figyelnie az agyadnak. Természetes, hogy valakinek ez könnyebben megy, valakinek nehezebben, de sok (értsd: rengeteg) gyakorlással mindenki meg tudja tanulni.
2018. júl. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!