Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Nagy luzersègnek szàmit...

Zuzu82 kérdése:

Nagy luzersègnek szàmit egyedul elmenni koncertre?

Figyelt kérdés
Jon a kedvenc egyutesem, haverokat meg nem èrdekli, csajom pedig csalàdjàval nyaral.

2018. júl. 17. 05:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Miėrt lenne az? Nem az. Ha ėrdekel akkor hajrá...
2018. júl. 17. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hàt nem tudom, ott egyedul nyomulni amig a tobbi ember csoportosul, nem tudom.
2018. júl. 17. 07:26
 3/5 anonim ***** válasza:
29%
a barátnődet csajodnak hívni, az a "lúzerség", meg a fogalmazásod. meg alapból koncertekre járni is. de aki az utóbbitól valamiért jót érez az menjen egyedül is ha akar, semmivel se gázabb mint egy ordítozó részeg csapattal.
2018. júl. 17. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
61%
Egyáltalán nem. Alapból koncertekre azért megy az ember, hogy lássa és hallja a kedvenc előadóit. Tény, hogy jó, ha nem kell egyedül menni, viszont abban sincs semmi gáz ha valaki egyedül megy. Nem hiszem, hogy bárki is azt figyelné, hogy ki van egyedül és ki nem. :D
2018. júl. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
70%
Ez olyan mint a mozi. Sok ember szerint gáz egyedül menni, szerintem meg akkor szórakoztat a leginkább.
2018. júl. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!