Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A barátaim miért szólják le a...

Káposztáskenyér kérdése:

A barátaim miért szólják le a zenét amit hallgatok, meg ahogy kinézek?

Figyelt kérdés
Szóval a barátaim a Heavy metal/power metal őrültjei, de én valahogy nem illek oda zeneileg és kinézetileg, vagyis ők szerintem ezt gondolják. Én jobban szeretem a core zenét és a punk rock-ot és én magam emónak tartom (most valaki biztos fogja írni, hogy már 10 éve kiment a divatból). Tehát amikor táborba megyünk a sulival akkor ők tolják a sabaton-t és a powerwolf-ot és fél óránként jön egy Chelsea Grin vagy Bring Me The Horizon, mert csak ezeket ismerik core-ból. És ahogy mondtam én magam emónak tartom és fellelhető rajtam szinte minden vele járó külső vonatkozás. És mondják hogy te gyerek menj el fodrászhoz (miközben ők is hosszabb hajat akarnak, az enyémnél is hosszabat), de mi lesz akkor amikor őnekik lesz hosszú hajuk? Majd mondják egymásnak hogy menj el fodrászhoz? Kezdjük ott hogy ha valaki azt mondja hogy lehangoló a környezetem annak mondom hogy nem full feketében járok, mondjuk a suliban nem mindig van mosoly az arcomon (mondjuk kinek van a suliban :D) és ennek hála meg is kaptam a depis rehó nevet és ha egy osztálytársam olvassa aki ezt a nevet adta annak csak annyit hogy puszi a családnak! Tehát mi a baj velem (nem kell az emo utáló emberek válasza)? Megváltozni nem fogok a kedvükért még akkor is ha a barátaim. Előre is köszönöm a válaszokat!

2018. júl. 18. 23:28
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
55%
Nincs semmi baj a core zenékkel. Amelyik igényes és nem ilyen divatcicafiúk kiabálása, az messze veri zeneileg és szövegileg is az ilyen sabatont és hasonló szutykokat, a rapről, diszkózenéről nem is beszélve...
2018. júl. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Lehet hogy rossz embereket tartasz a barátaidnak :(

Vagy ha mégsem, gondolj már bele milyen rossz lehet a legjobb haverodat egész nap lehangoltnak látni. Lehet csak azért piszkálnak mert hiányzik nekik a régi (?) éned

L/metalhead

2018. júl. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Lehet hogy hiányzik nekik. De ők is fogadjanak el ahogy én is őket. Tavaly ők is dubstep hallgatók voltak mint én, csak mindenki változik. Kivétel ha egy mainstream ember vagy mert azok nem nagyon változnak.
2018. júl. 22. 17:04
 24/24 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszerűen csak hülyék, illetve képmutatók. Szerintem az emo stílus jól néz ki, a zene amit hallgatsz pedig k u r v a jó. Az első pár válaszolónak meg l ó f a s z t a s e g g é b e. Azt vágom hogy mindenkinek más az ízlése meg minden, mást képviselnek, de attól még nem kell leszólni. A negatív véleményt is ki lehet kultúráltan fejezni.
2018. aug. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!