Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ti mennétek úgy koncertre,...

Ti mennétek úgy koncertre, hogy nem nagyon ismeritek a bandát?

Figyelt kérdés

Nekem ez ilyen hülye gondolatom, hogy olyan koncertre, aminél nem is merem nagyon a bandát, nem tudok tőlük dalszövegeket többet, oda nem merek elmenni, pedig nagyon szeretnék, mert érdekelne :D

Bocsi, tudom hülyeség, de érdekelne, hogy ti el szoktatok menni csak úgy koncertekre (főleg metál/punk)? Szóval csak úgy ugrálni, mert amúgy nem hallgatjátok a bandát szabadidőtökben, de a koncertjük pedig érdekelne? :)



2018. júl. 22. 18:46
1 2
 1/11 anonim válasza:
Ha érdekel, én azt mondom, menj el. Esetleg hallgass meg pár számot tőlük akár felirattal, hogy egy kicsit jobban megismerd, de ha szórakozni akarsz és érdekel, menj csak el.😊
2018. júl. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nagyon sok koncertre mentem így, frenetikus élményeim voltak :)
2018. júl. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
+ előző vagyok, hogy a kérdésedre is választ adjak, nem voltam még nagyon koncerten, de ha ilyen helyzetben lennék, mint te,elmennék.
2018. júl. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 October15 ***** válasza:

Belőlem momentán hiányzik ez a koncertre járás inger, sosem érdekeltek maguk az előadók csak a zenéjük. Egy volt amin úgy elgondolkodtam mert tényleg érdekesnek tűnt maga a koncert [Ghost BC] majd megláttam a jegy árát és realizáltam a tényt, hogy qrvára van ~5k oldalnyi olvasnivaló a vizsgákra. :D


26F

2018. júl. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 October15 ***** válasza:
Hogy válaszoljak is: Persze, miért ne?
2018. júl. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Akkor már csak a félelmemet kell legyőzni, hogy csendben fogok ott ugrálni, vagy valami :D

Köszönöm a sok segítő hozzászólást! ^^

2018. júl. 22. 19:10
 7/11 anonim ***** válasza:

Dehogy, beállsz pogózni meg headbangelni, énekelni nem kell. Én is ezt csináltam


üdv.: 2

2018. júl. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2018. júl. 22. 19:30
 9/11 anonim ***** válasza:
Én voltam már így,ismerős hívott.
2018. aug. 31. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
amúgy meg fesztiválokon gyakori,mindenki nem hallgatja ugyanazt, szóval igazodunk egymás ízléséhez
2018. aug. 31. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!