Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Lehetséges hogy híres énekes...

Lehetséges hogy híres énekes legyek?

Figyelt kérdés

Kiskorom óta ez az álmom, régebben amikor kicsi voltam énekeltem is 300 ember előtt, akkor nagyon élveztem nem is izgultam úgy emlekszem xD. Énektanárhoz járok 1 éve,zongorázom szintén egy éve, jövőre is folytatom mindkettőt. Ha be szeretnék futni, és elérni hogy sok emberhez eljusson a zeném az egy nagyon lehetetlen álom?

(Igazából így is úgy is rá fogok feküdni csak kívancsi vagyok)

16/L



2018. júl. 28. 23:39
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Igen,most mikrofonra gyűjtök. Nem tudom milyenre csak gyűjtök xDD. Megpróbálok,köszönöm!!!
2018. júl. 29. 00:12
 12/20 Mojjo ***** válasza:
@9: Én kíváncsi vagyok, nekem küldheted! :)
2018. júl. 29. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

SZERINTEM AMÚGY az hogy jó hangja van valakinek az alap. 50 % talán. Millíó és millíó ember van fantasztikus hanggal megáldva , mégsem híresek. Ott van szívósság,a kitartás,hogy hogy kezeled a stresszhelyzeteket, a személyiség,a marketing,meg a szerencse stb.

De nekem ez az álmom úgyhogy mit van mit tenni xD

2018. júl. 29. 00:16
 14/20 Mojjo ***** válasza:
@13: Egyetértek, jól látod. Hajrá, vágj bele! Nem épp egyszerű, de nem lehetetlen.
2018. júl. 29. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm^-^
2018. júl. 29. 00:26
 16/20 anonim ***** válasza:

Egértelműen lehetsz, de szerintem sem érdemes tegetségkutatóba jelentkeni, főleg nem magyarba...

De ezeknél mindenképpen hosszútávon leszerződtetnek egy tv csatornához és egy lemezkiadóhoz.


Nem tudom milyen stílusban mozogsz, de én is inkább a youtube csatorna nyitását javaslom.

És nézegesd a már említettek, pl. Megan Nicole, Madilyn Bailey, Kurt Hugo Schneider csatornáit.

Csinálj Cover-eket is, de ha egyszer a saját zenéddel akarsz kitűnni mint teljes étékű énekes, akkor ez max. ugyanannyi legyen mint saját zenéd, vagy kevesebb.

Eddig akik ténylegesen egyszerű youtuberekből mondhatni teljesértékű énekesek lettek az Max Schneider, Ő a DCD2 recordshoz szerződött, s van 130 milliós hallgatottságú saját száma a spotify-on... Illetve Chrissy Costanza/Against The Current is egyre kevésbé számítanak net, youtube sztárnak. Ők a fueled by ramenhez szerződtek.

A LOL tavalyi himnuszát is velük rögzítették.


Ahhoz, hogy híres legyél amúgy számít az ének tudás, a zenei szakértelem (jó számok komponálása), a külső és a személyiség.

De ezeknek különböző kombinációi a nyerők, vagy ha csak az rgyikből vagy nagyon kiemelkedő a hírnévhez igazából már az is nyerű.


Szerintem majd ne zenei, hanem üzleti vonalon tanulj tovább és mellette fizess magántanároknak a zenei és hangi skilljeid fejlesztéséért.


Amúgy akár linkelhetnél is valamicskét, hogy milyen a hangod.

2018. júl. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Bocsi az elírásokért.


Még annyi, hogy ezt


De ezeknél mindenképpen hosszútávon leszerződtetnek egy tv csatornához és egy lemezkiadóhoz.


Negatívumként írtam, ha nem lenne egyértelmű...

Sokkal jobb ha akkor választhatsz kiadót, ha már benne vagy kicsit a dologban.

2018. júl. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Valóban nem minden a hang. David Bowie, vagy Thom Yorke a Radiohead énekese sem rendelkezett/rendelkezi valami fenomenákis hangi adottságokkal, de a zenéjük az valami elképesztő...

Vagy nőböl ott van Tori Amos, akinek elég jellegtelennhangja lenne, de a zenéje roppant stílusos.

2018. júl. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Köszi! ^_^
2018. júl. 29. 18:31
 20/20 anonim ***** válasza:
Én nagyon nem ajánlom a tehetségkutatókat, a Simon Cowell féle szerződések egy életen keresztül bele fognak szólni a a karrieredbe. Persze tudom, hogy Magyarországon úgy tűnik, mintha csak az x faktor vezetne sikerhez, de ez nagyon nem így van. Ez csak az ország állapotát tükrözi.
2018. júl. 30. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!