Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen egyedül fesztiválozni?...

Milyen egyedül fesztiválozni? Ti hogy gondoljátok, nagyon nevetséges?

Figyelt kérdés
Idén sajnos a társ akivel mentem volna a Sziget Fesztiválra lemondta, így egész hétre egyedül maradtam. Bírható egyedül? Sőt.. Élvezhető? A kedvemceim lesznek,de semmiképp sem akarom kihagyni. Van még rajtam kívül itt valaki aki egyedül megy? 16/L

2018. aug. 5. 18:27
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Az a helyzet, hogy a kutyát nem érdekli kivel mész fesztiválozni. SENKIT. Ha egyedül jól érzed magad, akkor miért ne?
2018. aug. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem egyáltalán nem nevetséges, viszont sokkal inkább kiszolgáltatott és veszélyes. Főleg 16 évesen, nem bántásból, én is 15-16 évesen már fesztiválokra jártam, de sosem voltak illúzióim.

Szerintem amúgy simán találsz ismerősöket vagy olyan csapatot, akikhez társulhatsz, én azt gondolom, hogy jobb, ha van kikre számítani.

2018. aug. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!