Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Egyedül fesztiválozni? East...

Egyedül fesztiválozni? East Fest 2018

Figyelt kérdés
24f vagyok sajnos nincs haveri korom akikkel mehetnek , de ez nem tantorit vissza. Szoval egyedul szerintetek milyen ? Ismerkedni szeretnek. Az a baj ezzel az egésszel hogy en maradnék masnapig is de hogy ha egyedul vok. Ugyse engedné be a satraba egy csaj se vigyek en ?:D a masik kerdesem hogy a buli este kezdodik nem odavalosi vagyok ezert ha maradok elmegy a busz este es akkor mit csinalok. Ennek annyira nincs igy ertelme. Közületek valaki hasonlo helyzetbe? Ti hogy oldjatok meg ? Fiatalok vagyunkbelni kell de igy egyedul olyan rossz egy kis segítség valakitől ??,elore is koszonom! Ja es szolnoki vagyok ez az a hely ahol szar elni.
2018. júl. 16. 16:33
 1/7 Nxs ***** válasza:

Próba szerencse.

Viszont legalább 1 valakit vinned kéne .

2018. júl. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ennel bovebb tanacsot szeretnek kerni. Barmennyire is hihetetlen senkit nemtudok
2018. júl. 16. 19:41
 3/7 anonim ***** válasza:
Egy fesztiválon elég nyitottak az emberek. Próbálj meg odacsapódni egy társasághoz. A koncertek után se áll meg az élet, hajnalig mindig van disco is.
2018. júl. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Hát szerintem fél Szolnok ott lesz, szóval úgyis lesz majd valaki akit ismersz:)
2018. júl. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
fesztiválon jó ismerkedni, menjél. Sátrat meg vigyél magadnak. Mivan, ha a csaj mondja vigyél a sátradba?
2018. júl. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Koszi igy mar jobban erzem magam :D
2018. júl. 20. 19:55
 7/7 anonim ***** válasza:
Én a záró napi bulira egyedül megyek, ha végül elmentél akkor akár össze is verődhetünk.
2018. júl. 28. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!