Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Kb hány óraval a koncert...

Kb hány óraval a koncert előtt kell ott lenni a Szigeten, ha első sorban akarok állni?

Figyelt kérdés
Mikor álljak oda? És a színpad melyik részéhez, hol lehetek a legközelebb az énekeshez? Azt vegyétek figyelembe hogy valószínűleg teltházas nap lesz, és sokan kíváncsiak erre az előadóra😍

2018. aug. 8. 11:27
 1/2 anonim ***** válasza:
90%
Ajánlott már délelőtt.
2018. aug. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tudom hogy már nem aktuális de hátha segítek ezzel pár embernek. Én ebben az évben voltam először szigeten, és nagyon rá paraztunk baratnommel hogy elől tudjunk lenni. Mar reggel ott voltak a szikpd előtt Kanada zászlókkal viszont mi úgy voltunk vele hogy egyszer vagyunk szóval inkább körül nézünk. Shawn mendes koncert előtt volt meg 2 előadó és iylen kisebb partik. Mi 5oraval Shawn mendes koncert előtt álltunk be ugyanis minket érdekelt az a másik ketto is. Ahhoz képest nem mentünk oda túl hamar de majdnem az elso sorokban álltunk ezt úgy kepzeld el hogy csak páran álltak előttünk.
2018. okt. 16. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!