Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek tűrhető hangom...

Szerintetek tűrhető hangom van? Építő jellegű kritikákat, véleményeket szeretnék, meghallgatása után.

Figyelt kérdés

Sziasztok! Teljesen kezdő, amatőr gitáros és "énekes" vagyok. Csak hobbi szinten csinálom, de érdekelne, hogy szerintetek ebből a hangból lehet-e valami jót kihozni, illetve, hogy most mennyire jó/rossz. Videóm is elég kezdetleges, esetlenül összevágott lett, tudom, de a lényeg hallatszik. Előre is köszi mindenkinek!

https://www.youtube.com/watch?v=IYI4ynK9-f8&feature=youtu.be



2018. aug. 13. 23:33
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:
Magyar dalokat nem annyira szoktam játszani, de van 1-2 amit tudok, ha érdekel csinálhatok. :)
2018. aug. 14. 01:03
 12/37 anonim ***** válasza:
100%
Érdekel. Az is, hogy miért tanultál meg gitározni.
2018. aug. 14. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
100%

#8 vagyok.

Egyébként én is csak nemrég kezdtem el elektromoson gitározni, nagyon szeretnék majd bandában zenélni.

Egyébként az erőteljesebb dalok hogy mennek, ahol jobban kitudnád engedni a hangodat?

2018. aug. 14. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
*-1 egyébként :D
2018. aug. 14. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
87%

Először azt hittem fiú vagy, majd rájöttem, hogy lány, majd újra fiúnak gondoltalak, és kiderült, hogy mégis lány vagy:)

Amúgy jó, nekem tetszik, képezd még magad, vagy menj el énektanárhoz, és akkor mégjobb leszel.Megvan benned a tehetség!

2018. aug. 14. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 A kérdező kommentje:

#12es: Rendben, akkor majd leírom privátban ahogy tudom. :)

#14es: Az nagyon jó! :D Nekem is van elektromos gitárom, próbálkozom azzal is. Nemtudom milyen dalokra gondolsz erőteljesebb címszó alatt..ha mondanál konkrét példát rá, esetleg tudnék pontosabb választ adni. :) Illetve értem a kérdést, viszont erre csak annyit tudok mondani, hogy még nagyon nagyon keresem a hangom és nem igazán tudom hogy használjam. Tehát nekem alapjáraton nem tetszett/tetszik a hangom, szóval ha magamat kéne leírni, hogy hogyan éneklek nehezebb dalokat, nem felétlen dicsérő szavakkal dobálóznék. Annyit viszont érzek, hogy elég döcögősen megy néhány hang kiéneklése, sőt magas hangokkal nagyon is bajban vagyok.

#15: Igen, nem volt teljesen egyértelmű, de lány vagyok. :D Köszönöm a válaszod, ha a további visszajelzések is ilyen jók lesznek, akkor tudni fogom, hogy tényleg nem lenne fölösleges egy ének tanár. :)

2018. aug. 14. 02:07
 17/37 Waff ***** válasza:
91%

Szép a hangod, s ami a legjobb benne, hogy természetesen énekelsz, nem tolod túl a dolgot,nem akarsz "többet énekelni" mint amennyit tudsz. Hogy jobban értsd mit akarok vauzni, nem úgy énekelsz mint pl a Király Linda, hogy full túltolja, össze-vissza emelgeti a hangját, kornyikálásba megy át az éneklése. Bizony a kevesebb sokszor több.

A gitárod meg szépen szól alá :)

2018. aug. 14. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm Waff!! :) Igen, tökéletesen értem mire gondoltál túltolás alatt. :D Éppen ezért igyekeztem valami ilyen dalt választani most, ami egyszerű de mégis jó. Örülök, hogy tetszett a gitár is!! :)
2018. aug. 14. 10:13
 19/37 anonim ***** válasza:
Én is szívesen hallgatnék még más dalokat tőled :)
2018. aug. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim válasza:
Szerintem nagyon jó és különleges hangod van. Nem gondolom hogy csak (persze ha te is így tervezed) hobbi szinten tudnál énekléssel foglalkozni. Semmiképp ne add fel! Hajrá!
2018. aug. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!