Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek tűrhető hangom...

Szerintetek tűrhető hangom van? Építő jellegű kritikákat, véleményeket szeretnék, meghallgatása után.

Figyelt kérdés

Sziasztok! Teljesen kezdő, amatőr gitáros és "énekes" vagyok. Csak hobbi szinten csinálom, de érdekelne, hogy szerintetek ebből a hangból lehet-e valami jót kihozni, illetve, hogy most mennyire jó/rossz. Videóm is elég kezdetleges, esetlenül összevágott lett, tudom, de a lényeg hallatszik. Előre is köszi mindenkinek!

https://www.youtube.com/watch?v=IYI4ynK9-f8&feature=youtu.be



2018. aug. 13. 23:33
1 2 3 4
 21/37 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszaitokat! :)

Jó ezeket olvasni! Igazából ha úgy alakulna nem lenne muszáj, hogy csak egy hobbi legyen.

Akkor ha már többen kíváncsiak vagytok még pár dalra, akkor igyekszem még feltölteni egy-két rövidebb cover-t. :)

2018. aug. 14. 20:10
 22/37 A kérdező kommentje:

Kérésre feltöltöttem egy újabb videót. Továbbra is kíváncsi vagyok a véleményekre! :)

https://www.youtube.com/watch?v=GZ4wrKoxzHo&feature=youtu.be

2018. aug. 14. 21:59
 23/37 anonim ***** válasza:
100%
Ide írom. Szóval ez egy elég neked való dolognak látszik, jó előadó vagy és nekem pl. ez fontosabb mint a kristálytiszta hang. Amit ugye úgyis lehet csiszolni. Különben meg Odett jutott eszembe néhány levegősebb hangvégződésnél, szerintem neki is jól áll, pedig ő néha egészen pöszébe megy át. Neked talán itt néhány hang túl mélyen volt, de ezeket is csak azért írom le mert hogy véleményt kértél, de azt hiszem olyat nem nagyon tudok mondani amit ne hallanál te is. Tartod a ritmust, érthetőek a szavak, szerintem ez tönb mint rendben van, de hát majd jönnek a szakértők és megmondják. :)
2018. aug. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Igen, könnyebb lett volna fentebb énekelni néhol, de ahogy írtad is, ezt (is) majd csiszolni kell még. Örülök, hogy úgy látod van esély a dologra, hogy jó lehessek ebben. :)
2018. aug. 14. 23:22
 25/37 A kérdező kommentje:

Újabb próbálkozásom. :)

https://www.youtube.com/watch?v=90xuElgL4HM

2018. aug. 16. 16:50
 26/37 Waff ***** válasza:
Csak így tovább, hajrá :)
2018. aug. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2018. aug. 17. 18:11
 28/37 anonim ***** válasza:
Van mit fejlődnöd, de nem lesz ez rossz. Csak éppen karaoké tapasztalattal ne jelentkezzék az X-Faktorba.
2018. okt. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod! Soha nem fordult meg a fejemben olyasmi, hogy én oda jelentkezzek.
2018. okt. 9. 13:31
 30/37 anonim ***** válasza:
Eszedbe ne jusson! Ott a válogatáson jóknak is később pocsék dalokat adnak ezek a "nemtoméiért szakértő" mentorok. És őket teszik felelőssé a bukásért, nem a mentorokat.
2018. okt. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!