Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Zene

A kérdés

Csak szerintem ment el Chester Bennington hangja?

Nemrég hallgattam linkin park koncerteket (2017-esket)és azt vettem észre ,hogy már nem igazán tudta kiénekelni a zenéket.Ilyen nagyon screamelős zenéket pedig be se vállaltak.Pl given up.Ezt 10 éve torokból végig ordította most meg a magasbb hangokkal is meggyűlt a baja.Félre értés ne essék én is nagyra becsülöm a linkin parkot.Nyugodjon békében.

Keress kérdéseket hasonló témákban: Chester, Chester Bennington, Linkin Park, park, Shinoda, Mike Shinoda

2018. aug. 29. 11:55  Privát üzenet  

A válaszok
Elég gyakori dolog, hogy egy énekes széténekli a hangját. Nem Chester Bennington az egyetlen.

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2018. aug. 29. 19:35 Privát üzenet
Azért egyrészt szegénynek volt elég baja, gondolom ez a hangjára is kihatott, másrészt meg csak 41 éves volt már és nem 25.

A válaszíró 60%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont 2018. aug. 30. 00:30 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hányan gyászoljuk még mindíg Chester Beningtont?
Kinek melyik a kedvenc Linking Park zenéje, és mi miatt?
Miért hiányzik ennyire Chester Bennington?
A Linkin Park 2014-es albumát miért hagyja mindenki figyelmen kívül? (Bővebben lent. )
Szerintetek ki a helyesebb Chester Bennington (Linkin Park) vagy Kowalsky (kowalsky meg a vega)?
Ez melyik LP koncert?

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések a Zene rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!