Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Csak szerintem ment el Chester...

Csak szerintem ment el Chester Bennington hangja?

Figyelt kérdés
Nemrég hallgattam linkin park koncerteket (2017-esket)és azt vettem észre ,hogy már nem igazán tudta kiénekelni a zenéket.Ilyen nagyon screamelős zenéket pedig be se vállaltak.Pl given up.Ezt 10 éve torokból végig ordította most meg a magasbb hangokkal is meggyűlt a baja.Félre értés ne essék én is nagyra becsülöm a linkin parkot.Nyugodjon békében.

2018. aug. 29. 11:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Elég gyakori dolog, hogy egy énekes széténekli a hangját. Nem Chester Bennington az egyetlen.
2018. aug. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Azért egyrészt szegénynek volt elég baja, gondolom ez a hangjára is kihatott, másrészt meg csak 41 éves volt már és nem 25.
2018. aug. 30. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a végén is teljesen rendben volt a hangja
2021. jún. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az éneklési módjából ítélve nem csoda, ha elment a hangja, én is hallgattam koncertről, nekem nem tűnt fel, de amilyen ordításokat lenyomott, nekem is tutira elment volna a hangom(így is el szokott menni, amikor egyedül vagyok otthon, és torkom szakadtából éneklek Linkin Park dalokat)
2021. júl. 14. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!