Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van itt olyan, aki NEM szereti...

Van itt olyan, aki NEM szereti a Coverse és egyéb "menő" tornacipőket?

Figyelt kérdés
Ma, ha kimegyek az utcára, minden 2.-dik csajon és 3.-dik pasin ez van. :S kicsit már herótom van tőlük, nektek nem?
2010. máj. 8. 13:51
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
48%
Akkor ne nézz oda
2010. máj. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:

Akkor te meg ne válaszolj! köszi


nemár:D senkii? itt mindenki abba van belebolondulva?:P

2010. máj. 8. 14:00
 3/38 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem már nevetséges, hogy mennyire majmolják egymást.:'D Én kifejezetten nem szeretem.
2010. máj. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
75%

én se szeretem eleve nem szeretem ha egy lányon lapos sarkú van,meg tornacipő, én sose hordok tornacipőt, és engem már a converse szó irritál,mindenkin azt látok, táska stb...


15/F

2010. máj. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim válasza:
67%
nekem nincs bajom vele.sőt énis szeretnék.de nem azért mert converse.hanem azért,mert én terveztem meg és jólnézki.:D és az tuti,hogy nem fog szembe jönni velem az utcán/suliban/vagy akárhol...
2010. máj. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
63%
Jajj engem is nagyon irritál már... Olyan sok szép csini cipő van, nem értem miért ragaszkodik olyan sok tini ezekhez...
2010. máj. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
79%

Nekem nem tetszik.

Volt aki beszólt,hogy csak azért mondom,hogy nem tetszik,mert nem telik rá,de ha telne biztos nekem is lenne 2-3 ilyen cipőm.


A fazonja mondjuk tényleg nem rossz,de mindenki ilyet hord.Nekem hasonló fazonú cipőm van,sima fekete és fehérrel van minta az oldalán.Jobban néz,ki mint a converse,meg olcsóbb is volt.

Tényleg rengetet csinos,szép cipő van(sportcipő és topánka is),szóval nem értem,miért kell vagyonokat adni 1-1 ilyen cipőért.

Sosem éreztem,hogy kevesebb lennék emberileg,mint azok akik ilyen cipőkben járkálnak.

15/L

2010. máj. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
100%

én NEM szeretem a converse tornacipőket, és még vagyunk így páran

19/F

2010. máj. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
40%

Nem hordok torna csukát nem az én stílusom,de nem is nagyon érdekel,hogy ki hord és ki nem. Szerintem foglalkozz magaddal,ilyen alapon akkor idegesítő,hogy minden második nő sminkeli magát ez is tucat nem? Most ez tetszik a legtöbb fiatalnak hát hordják,most őszintén nem mindegy? Ha neked nem, és képes voltál ezt a kérdést így feltenni akkor sajnállak.Topánkát is nagyon sokan hordanak szinte annyian,mint tornacipőt ez nem irritál?:)

18/L

2010. máj. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
100%

engem egyáltalán nem érdekel a converse tornacipő, de én másokon se nagyon látom, nálunk sztem nem divat...

19/L

2010. máj. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!