Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek is a Black metál...

Szerintetek is a Black metál az egyik legművésziesebb, legváltozatosabb alműfaja a metál zenének?

Figyelt kérdés
A minőségibb black metál zenék ( a minőségi alatt nem a hangzást értem) elrepítenek minket egy olyan utazásra amitől az "átlag" ember "fél". A black metál átvezet minket a depresszión, a sötétségen, a magányon, gondolatokon a szerelmen és sok esetben a személyiségünk árnyoldalain. Egyfajta groteszk, hideg és éjszínű atmoszférát tud teremteni ami élvezetes és mégis elrettentő tud lenni.

2018. szept. 4. 15:50
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
A Sunn O))) nem black, hanem drone metal. (És az egyik kedvenc zenekarom.) Nem vagyok "trve kvlt" black metal fan, de azért szeretek pár zenekart, pl. a Rotting Christot én is csipázom, Burzum és Mayhem is jöhet, Wolves in the Throne Room, Agalloch, Summoning, Von, Carpathian Forest, ilyenek jöhetnek.
2019. jan. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!