Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Az gáz ha egy 23éves làny...

Az gáz ha egy 23éves làny imádja Zámbö Jimmyt? És hangosan is hallgatja?

Figyelt kérdés

2018. szept. 6. 08:42
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Zámbó*
2018. szept. 6. 08:42
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
Mindenki azt hallgat, amit akar.
2018. szept. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 RED_DRGN válasza:
21%
Gáz
2018. szept. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%
23 évesen még mit foglalkozol vele, hogy mások szerint mi a gáz? Nőlj fel picit! Egyébként a Jimmynek marhajó számai vannak, és isteni hangja volt. Szóval olyan nem lehet, hogy ez bármilyen körülmények között ciki legyen. Na jó, most látom, ha hangosan hallgatja, és szétmegy tőle a körüllévők feje; illetve ha ráerőlteted olyanokra, akik még sem szeretik, akkor gáz. De csak akkor ha ráerőlteted másokra. Túl nagy hangerővel jó számokat is kellemetlen hallgatni. Amúgy énszerintem pl nyugodtan ajánljad másnak is, hogy osztozzanak veled az élményben; hátha neki is tetszeni fog. Szóval ha van aki nem szereti, arra is tekintettel kell lenni, meg alapból jó számot sem hallgatunk dobhártyarepesztő hangerővel. PL mikor a héven be van dugva az embernek a fülébe a zene, amit ő hallgatna, és akkor a másik, mellette ülőnek a zenéjét hangosabban hallja, az pl elég kellemetlen lenne.
2018. szept. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Szerintem sem gaz, csak szokatlan :p ilyet nem hallani utcakon csak a franya mr bustat , aki egy dalszoveget nem tud megirni..
2018. szept. 6. 13:43
 6/11 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem jó a Mr Busta:) Valamelyik számára pár éve ráfüggtem; lehet, hogy a Fedezék volt, mert most az jutott eszembe.:) Amúgy asszem, nem nagyon néztem szét a számai között:)
2018. szept. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
53%
Semmi gáz nincs benne, mindenkinek szíve joga eldönteni, hogy kit szeret. Viszont a hangosan hallgatás... legyen bármilyen zene, ha például valaki az utcán bömbölteti, attól már a falat kaparom. Nem mindenki kiváncsi arra, amit más hallgat, sőt, elég zavaró.
2018. szept. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
35%

Mai szemmel kissé furcsának tűnhet, de aki szeret nosztalgiázni... A '90-es években Magyarország 80%-a Zámbó Jimmy-lázban égett, akkoriban a mi családunk is szinte csak Őt hallgatta, istenadta tehetség volt: dalainak 70%-át Ő maga írta (zene és szöveg is), amik kellemes, meghitt hangulatot idéző, nagyrészt romantikus számok voltak. És persze a hangja utánozhatatlan!

Ne szégyelld azt, hogy jó ízlésed van, szíve joga mindenkinek azt hallgatni, amit akar, a lehurrogó rocker jampikat meg figyelmen kívül kell hagyni!

2018. szept. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
73%
Nem gáz. Mindenki azt hallgat, amit szeret. Mindenkinek más az ízlése.
2019. júl. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
51%
Gáz bizony.
2020. dec. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!