Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit tehetek az ilyen szobatárs...

Mit tehetek az ilyen szobatársal? (Hangosan hallgatja a zenét miközben tanulok, az ágyban eszik, folyton nyitva hagyja az ajtót maga után stb. )

Figyelt kérdés

Mind a ketten egyetemisták vagyunk, egy szobában alszunk. Mar ezerszer megkértem hogy használja a fulhallgatot, akkor épp berakja a fülébe de másnap ugyan ugy hangosan hallgatja. Mikor aludni szeretnék azt mondta felkapcsolva hagyja a villanyt mert tanul (közben csak facebookozik). Este nem lehet tőle aludni mert ki-be járkál és csapkodja az ajtót. Elköltözni nem szeretnék mert nagyon megszerettem a lakást, és egyedül sem szeretnék lakni mert az tul drága lenne.

Tegnap próbáltam vele megbeszélni de csak megsértődött hogy én parasztnak nézem, és hogy neki semmit sem szabad. Szerintem ezeket nem is kéne neki mondjam mert illemből kéne tudja. A gagyi sorozatokokrol nem is beszélve amit folyton csak hangosan néz.( -mert azt mondja hogy a fulhallgato zavarja). Mit tudnák tenni? Én vagyok tul szigorú vele? Hozzáteszem hogy én mindig csendben vagyok ha ő alszik és mindig fulhallgatoban hallgatok zenét. Lányok vagyunk mind a ketten


2018. jan. 15. 12:16
 1/10 anonim ***** válasza:
2%

"Hangosan hallgatja a zenét miközben tanulok, az ágyban eszik, folyton nyitva hagyja az ajtót maga után stb."


ó borzalom. te ilyen tipikus sznob jókislány vagy, ugye? utálom a fajtádat! joga van úgy élni ahogy akar, ne szólj bele, nem vagy az anyja. menjél a parkba tanulni.

2018. jan. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
67%

Amikor tanul vagy alszik, egy kiáltással ébreszd fel. Majd nyugodtan közöld hogy:

- Na tessék, én magam is megijedtem, nem csak te. De az ajtócsapkodással való felébresztés ezeket a tüneteket produkálja belőlem, spontán kiabálok álmomban. Ez ellen csak úgy lehet tenni ha síri csendben vannak amíg alszom.

2018. jan. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 TR75 ***** válasza:
100%

"de csak megsértődött hogy én parasztnak nézem"

Mert az is. Aki nem hajlandó minimális alkalmazkodásra, az bizony paraszt (vagy mondjunk inkább tahót illetve gyökért). Ezen nincs mit szépíteni.

2018. jan. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
azt hallgat amit akar, akkor használja a villanyt amikor akarja mert ő is ugyanannyi albérleti díjat fizet. Neked kéne alkalmazkodni.
2018. jan. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Amíg úgy állsz hozzá, mint a szülei lázadni fog ellened.
2018. jan. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

tedd azt amit ő! ne használj fülhallgatót,és ne maradj csendben amig alszik..stb

Hátha ebből megérti hogy mi a bajod

2018. jan. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 TR75 ***** válasza:
100%

#4

Az alkalmazkodik, aki a nagyobb kellemetlenséget okozza.

2018. jan. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Add vissza, amit kapsz tőle....vagy élj úgy s akkor, ahogyan ő.


Kölcsön kinyír visszajár:D

2018. jan. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez általános sajnos. Nekem is voltak ilyen kretén szobatársaim. Nem tudsz ellene mit tenni, marad a költözés. Ha a szülei nem nevelték meg, te se tudod.
2018. jan. 15. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

esetleg beszélj a tulajjal, hátha kirakja, és kereshetsz egy normálisabb lakótársat. nem tudom, cigizik-e, vagy van-e valamilyen más "sötét titka", amit egy tulaj nem igazán szeret a bérlőiben, de érdemes lenne megtalálnod azt, és így kirakatni onnan. vagy a másik út, hogy te idegeled őt addig, amíg ő nem akar onnan elköltözni.


nem szép módszerek, de ahogy már előttem is írták, a lány tényleg paraszt, nem tud másik emberrel együtt lakni. nekem is volt már hasonlóban részem, így átérzem, hogy milyen borzasztó egy (vagy több) rossz lakótárs.

2018. febr. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!