Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Magyarországon mennyire...

Magyarországon mennyire ismert a Linkin park?

Figyelt kérdés
Tudom hogy a többség a tuc-tuc zenéket hallgatja, de az ilyen rockosabb beállítottságúak között mennyire ismert?

2018. szept. 10. 18:41
1 2
 1/15 Mojjo ***** válasza:
100%
Aki nem barlangban él, az biztosan ismeri, még akkor is, ha nem rockosabb beállítódottságú.
2018. szept. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
A Linkin Park kb. ugyanolyan népszerű mint a "tuc-tuc". Mondjuk a Linkin park is eléggé popos lett az utolsó albumaikra.
2018. szept. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
82%
Ja, kb. az előző két válaszolót tudom én is csak visszhangozni, az emberek nagy többsége ismeri őket, nem csak a "rockosabb beállítottságúak". A "tuc-tuc"-os dolgot nem is tudom minek fűzted bele a kérdésbe (meg nem is tudom mit értesz alatta, én minimal techno-ra asszociálok a fogalomból, de azt se most, se régen nem hallgatta a "többség"), a Linkin Park meg az egyik legpopposabb létező modern metálként kezdte, a végére meg konkrétan elektronikus popzene lett belőle, szóval tökre nem érzek akkora válaszfalat az ő rajongótáboruk, meg az átlag zenehallgató között...
2018. szept. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

#3:

Azért nem érzel válaszfalat, mert nincs is, a "tuc-tuc" is és a Linkin Park is pop zene, rockhoz nem sok közük van.

Szerintem tuc-tuc alatt az EDM-et érti: Martin Garrix, Alan Walker, Hardwell, Tiesto, Marshmello, Chainsmokers, David Guetta, KSHMR, Calvin Harric, Swedish House Mafia stb. - Ezek nagyon népszerű elektronikus zenei előadók.

A minimal-techno az a "kattogós", a populárisabb EDM zene meg a "tuc-tuc" :D

2018. szept. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

#4 Ezek a mai fiatalok, az én időmben még a techno volt a "tuc-tuc". :v

"Rockosabb beállítottságúak között" meg tudom, hogy minden "tuc-tuc", ami híres és elektronikus, ezt a jelenséget akartam csak gúnyolni a zárójeles résszel. :D

2018. szept. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Huha. Vannak gondok. Az volt az eredeti kérdés, hogy mennyire ismert, erre (tisztelet a kivételnek), elkezdtetek okoskodni, amiből az lett hogy a Linkin park tuc-tuc zenéket gyártott. Na ez már gáz. Tuc-tuc zene az, amibe "belehallod" ezt a szót. Pl. a techno-ban sok ilyen van. A Linkin parkban nem tuc-tuc-olnak, ott a jobb zenékben dob szól a háttérben. És igen, a végére valóban elkezdtek egyre több gépet is belevinni a zenébe, de nem ez volt a jellemző. Ha kell példa, és nem találtok, akkor majd keresek nektek.


#1 Így van. :)

2018. szept. 10. 21:24
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező, mi csak azért hívtuk fel a figyelmedet erre, mert nagyon lenézően szólaltál fel a "tuc-tuc" zenével szemben, miközben a Linkin Park is ugyanannyira tömegtermék manapság. És én nem azt mondom, hogy a Linkin Park szar, csak azt, hogy nem annyira jó, mint amennyire népszerű. (Készítettek 2 jó albumot, azóta meg elpoposodtak.) Ez is ugyanúgy kirakat termék, mint a tuc-tuc zenék, amiket leszólsz.

Ha "vannak gondok", akkor ez a gond. Ha már leszólod a mainstream "tuc-tuc"-ot, akkor legalább ne egy mainstream pop együttes mögül fikázzad.

2018. szept. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Na látod, ez a bajom. Te okoskodsz, és rám kensz olyat, amit nem is csinálok. Hol és mikor fikáztam én a tuc-tuc-ot? Mutasd már meg.

"Tuc-tuc zene az, amibe "belehallod" ezt a szót. Pl. a techno-ban sok ilyen van. A Linkin parkban nem tuc-tuc-olnak, ott a jobb zenékben dob szól a háttérben" - itt azt írtam le, hogy mi a tuc-tuc zene, és hogy a Linkin park nem ilyet gyártott. Ezt el kell fogadni.

"Tudom hogy a többség a tuc-tuc zenéket hallgatja, de az ilyen rockosabb beállítottságúak között mennyire ismert?" - ez volt a másik. Talán ez bántja a lelked? Mert ebben sincsen semmi lenéző.


"A tuc-tuc zene egészen másra értendő. A Linkin park inkább populáris rock, vagy ahogy akkoriban mondták HC (hardcore), ami deszkás, vagy görkoris zenének számított." - ennyi. Ezt máshonnan idézem.


Nincs azzal semmi baj, ha elrontasz valamit, csak vállald fel, vagy engedd el. Ne kenj már a másikra olyan dolgokat amiket még csak nem is csinált, mert ez ritka gusztustalan dolog. Semmi bajom nincs a tuc-tuc zenével, bár nem szeretem, de nem fikázom, elfogadom hogy valaki azt kedveli (a Linkin park továbbra sem tartozik ide). Azzal viszont annál inkább van bajom, hogy okoskodsz, rámaggatsz dolgokat amik meg se történtek csak azért, hogy bizonyítsad az igazad. Ami ugye az ilyen embereknél elég ritkán van, szimplán unalomból (vagy kisebbségi komplexusból) oktatnak ki másokat. Ha nem tetszik valami, esetleg még inkább lenéző lennék a tuc-tuc-al szemben, írj privátban, ez már nem tartozik másra, de ha gondolod, folytathatjuk itt is, engem nem zavar a közönség.

2018. szept. 11. 06:51
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Jól, csak akkor ha már nem nézed le műfajt...A kérdésből nagyon ez jött le, hogy felsőbbrendűnek érzed a Linkin Parkot, akkor kérlek ne "tuc-tuc"-nak hívd, mint a legtöbb utálója, hanem a műfajt a nevén: edm.
2018. szept. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Na... A lényeg, hogy a kérdésedből nagyon az jött le, hogy te is lenézed ezt a zenét. "Tuc-tuc"-nak azok szokták hívni akik lenézik a műfajt, és a kérdésből nagyon ez jött le. És ha esetleg te mégsem, tartod felsőbbrendűnek amit hallgatsz (mert nem is az), akkor kérlek a nevén hívd a műfajt, a "tuc-tuc" az nem egy műfaj, és nem, nem hallasz a zenében "tuc-tuc"-ot.

Mint ahogy a Linkin Parknak sem "ordibálás" vagy "rikácsolás" a műfaja, úgy az edm-nek sem "tuc-tuc", úgyhogy kérlek hívd a nevén.

Csak gondoltam, összeszedettebben kifejtem mi is a bajom...

2018. szept. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!