Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Dj. Karaj szerintetek jó név?

Dj. Karaj szerintetek jó név?

Figyelt kérdés
csak mert hentestanuló vagyok és mostanában így elkezdtem mixelgetni a gépemen és gondoltam belevágok a zenélésbe csak kéne valami név és akkor kitaláltam hogy legyek dj karaj és akkor ezzel is tudnám magam reklámozni hogy dj karaj a király....ez szerintetek jó név vicces?

2018. szept. 15. 15:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ej-jajj, Istenem... XD Inkább maradj a cucuaprításnál, kölyök! :D
2018. szept. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%

Ha már poén.. akkor lehetne szellemesebb is.


Pl.:

Dj. Farhát (egy öreg nénit meg megkérsz rá, hogy mondja fel neked, hogy "1kg farhátot kérnék szépen" stb. és ezeket be lehet vágni)


Dj. Csirkezúza


Dj. Csirkeláb


Dr. Csirkenyak

2018. szept. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
43%
Nekem a Dj vvécéülőke jobban bejön, de igazából bármi megfelel Dj "művésznévnek". Fordulj el balra, és a második tárgy amit megpillantasz már lehet is a művészneved :D
2018. szept. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Remek. Ha alacsony vagy, lehetnél DJ Rövid Karaj.
2018. szept. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem nagyon jó, nekem nagyon tetszik; frappáns, és kötődik is hozzád; szal nem is légből kapott.
2018. szept. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!