Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek jó hangja van...

Szerintetek jó hangja van Nicki Minaj-nak?

Figyelt kérdés
Lehet,hogy neha gaz amit muvel,de szerintem k”urva jo hangja van es tehetseges,szerintetek?
2018. szept. 21. 20:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Inkább azt mondom hogy eladható.
2018. szept. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az 1-essel, mindössze eladható.

Nem azt mondom, hogy rossz hangja van, de csupán a jó hangtól nem lesz jó egy dal, sőt, nem is feltétlenül kell olyan túl jó hang egy jó dalhoz, legalábbis önmagában az még édes kevés.

Mivel ő "rapper" (legalábbis rappelgeti a szövegeit) nem ártana bele vinni valami tartalmat is.

Tehát azzal egyetértek, hogy jó hangja van rappeléshez, bár azt nem tudom, hogy a tiszta éneklés vagy éppen a hörgés mennyire menne neki, (valószínűnek tartom, hogy semennyire,) szóval azért olyan nagy tehetséget én nem látok a hangjában, dalszerzőként meg még annyit se.

Ja és ez nem fikázás, csak egy őszinte vélemény, én így látom. :)

2018. szept. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Sose jutna eszembe rapperre azt a kifejezést használni, hogy "jó hangja van". De ha úgy érted, hogy jól rappel-e, szerintem igen. A saját zenéiért nem vagyok oda, sőt, néhány száma kimondottan idegesít, de magát a technikai készségét nem tudom kritizálni. Meg nyilván nagyon bírom a Kanye West Monster-jén nyújtott produkcióját.
2018. szept. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Valamelyik számiban énekel

0:34

[link]

Nem ertem,attol meg lehet valakinek jo hangja mert rappel,nem -de ?😅

2018. szept. 21. 22:45
 5/9 anonim ***** válasza:
19%
Nem azon volt a hangsúly a kommentemben. Pont azt mondtam, hogy a jó hang az nem egy olyan nagy durranás, nagyon sokan tudnak jól énekelni. Attól még ha valakinek jó hangja van, nem lesz jó a dalszöveg...
2018. szept. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
De valóban igazad van abban, hogy nincs rossz hangja. Bár ahogy látom ezt ritkán csillogtatja meg, inkább rappel.
2018. szept. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
21:23-akkor hallgasd meg az NWA-tól az automobile-t. Eazy-E-nek jó hangja volt.
2018. szept. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#7 Nem is úgy értettem a dolgot, hogy egy rapper nem énekelhet jól, Childish Gambino is pl egy iszonyú ütős énekes, inkább arra akartam kihozni a dolgot, hogy ha egy rapper nem kimondottan ismert arról, hogy énekelni is szokott, akkor nem szempont nálam a "jó hangja van-e" dolog, inkább csak az, hogy karakteres-e a hangja.
2018. szept. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Hatalmas fan vagyok 6éve ebből kifolyólag szerintem a mellett hogy ikonikusan jól rappel csodaszép hangja is van ÉLŐBEN IS mert persze ki nem használ autotune-t de ő az összes live-ában megmutatta hogy élőben is odaver!
2018. nov. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!