Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Zene

A kérdés

Szerintetek jó hangja van Nicki Minaj-nak?

Lehet,hogy neha gaz amit muvel,de szerintem k”urva jo hangja van es tehetseges,szerintetek?

2018. szept. 21. 20:22  Privát üzenet  

A válaszok
Inkább azt mondom hogy eladható.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/9Időpont 2018. szept. 21. 20:26 Privát üzenet

Egyetértek az 1-essel, mindössze eladható.

Nem azt mondom, hogy rossz hangja van, de csupán a jó hangtól nem lesz jó egy dal, sőt, nem is feltétlenül kell olyan túl jó hang egy jó dalhoz, legalábbis önmagában az még édes kevés.

Mivel ő "rapper" (legalábbis rappelgeti a szövegeit) nem ártana bele vinni valami tartalmat is.

Tehát azzal egyetértek, hogy jó hangja van rappeléshez, bár azt nem tudom, hogy a tiszta éneklés vagy éppen a hörgés mennyire menne neki, (valószínűnek tartom, hogy semennyire,) szóval azért olyan nagy tehetséget én nem látok a hangjában, dalszerzőként meg még annyit se.

Ja és ez nem fikázás, csak egy őszinte vélemény, én így látom. :)

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/9Időpont 2018. szept. 21. 20:44 Privát üzenet
Sose jutna eszembe rapperre azt a kifejezést használni, hogy "jó hangja van". De ha úgy érted, hogy jól rappel-e, szerintem igen. A saját zenéiért nem vagyok oda, sőt, néhány száma kimondottan idegesít, de magát a technikai készségét nem tudom kritizálni. Meg nyilván nagyon bírom a Kanye West Monster-jén nyújtott produkcióját.

A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/9Időpont 2018. szept. 21. 21:23 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Valamelyik számiban énekel

0:34

[link]

Nem ertem,attol meg lehet valakinek jo hangja mert rappel,nem -de ?😅

# 4/9Időpont 2018. szept. 21. 22:45 Privát üzenet
Nem azon volt a hangsúly a kommentemben. Pont azt mondtam, hogy a jó hang az nem egy olyan nagy durranás, nagyon sokan tudnak jól énekelni. Attól még ha valakinek jó hangja van, nem lesz jó a dalszöveg...

A válasz 34%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/9Időpont 2018. szept. 21. 22:57 Privát üzenet
De valóban igazad van abban, hogy nincs rossz hangja. Bár ahogy látom ezt ritkán csillogtatja meg, inkább rappel.

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/9Időpont 2018. szept. 21. 23:04 Privát üzenet
21:23-akkor hallgasd meg az NWA-tól az automobile-t. Eazy-E-nek jó hangja volt.

A válaszíró 43%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/9Időpont 2018. szept. 29. 17:25 Privát üzenet
#7 Nem is úgy értettem a dolgot, hogy egy rapper nem énekelhet jól, Childish Gambino is pl egy iszonyú ütős énekes, inkább arra akartam kihozni a dolgot, hogy ha egy rapper nem kimondottan ismert arról, hogy énekelni is szokott, akkor nem szempont nálam a "jó hangja van-e" dolog, inkább csak az, hogy karakteres-e a hangja.

A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/9Időpont 2018. szept. 29. 18:30 Privát üzenet
Hatalmas fan vagyok 6éve ebből kifolyólag szerintem a mellett hogy ikonikusan jól rappel csodaszép hangja is van ÉLŐBEN IS mert persze ki nem használ autotune-t de ő az összes live-ában megmutatta hogy élőben is odaver!

# 9/9Időpont 2018. nov. 18. 21:38 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Melyik zene az amiben azt hiszem Niki Minaj is énekel meg valami pasas is és elejtve elmondanak benne egy olyan szót ami spanyolul van (lo siento), legalább is nagyon ez hangzik ki belőle nekem?
Ki a jobb rapper, Nicki Minaj vagy Cardi B?
Csak engem irritál nagyon a Margaret Island énekesnőjének, Lábas Viktóriának a hangja és a nem létező artikulációja?
Csak szerintem ment el Chester Bennington hangja?
Miért más a hangja a gitáromnak?
Van egy dal amely számomra nagyon megtetszett. Latin stílusban, angol szöveg, egy csaj énekel benne, főleg rapp, a refrénje : poom poom poom, a csaj hangja hasonlít Nicki Minaj...

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések a Zene rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!