Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Más rapperek, előadók hogyan...

Más rapperek, előadók hogyan érték el, hogy ezrek követik őket és nézik a csatornájukat vagy még többen? Milyen módszerrel tudnám én is elérni?

Figyelt kérdés
2018. okt. 1. 12:26
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem nagyon van ennek egy konkrét trükkje, különböző előadók különböző módszerekkel építik ki a brand-jüket, van, akinek bejön ugyanaz, ami a másikat sehova se vitte és fordítva, plusz általában sok dolognak kell összejátszania. Elég összetett téma ez.

Sok ma már bevett név a modern trap stílusban a SoundCloud platformon tett leginkább szert popularitásra, de egyrészt ezen előadók közül sokan erősen jelen voltak a saját lokális szcénájukban, főleg a floridaiak kezelhetők egy nagy helyhez kötött entitásként, másrészt szerintem az ilyen-olyan nagy nevek már annyira megszilárdultak, és eggyé váltak a "soundcloud rap" fogalommal, hogy nem tudom, hogy mennyire kap fel a platform a mai napig új, kisebb neveket.

Vannak olyan anomáliák is, mint a Death Grips, akik rengeteg olyan dolgot műveltek, ami nagyon nem javallott PR-szempontból, teljesen kriptikusan, vagy egyáltalán nem is kommunikálnak a közönségükkel, nem adnak interjúkat már több éve, szokásuk volt régebben nem megjelenni koncerteken, leak-elik a saját albumukat szerződést szegve egy nagy kiadóval, feloszlottak fél évre úgy, hogy egy kihirdetett duplaalbumnak csak az egyik felét adták ki, stb., mégis minden bizarr húzásuk csak egyre messzebbre vitte őket.

Amit biztosra lehet mondani, hogy jó, ha feltöltöd az anyagodat oda, ahova csak tudod, próbálsz zenészekkel, meg producerekkel kapcsolatokat kialakítani, próbálsz zeneileg minél inkább jót alkotni, meg igyekszel képben lenni az adott zenei kontextussal, ezek kb. univerzálisan jónak mondható kiindulópont.

2018. okt. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!