Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nekem mit is ér az élet? Mit...

Nekem mit is ér az élet? Mit szeretnék elérni? Úgy érzem nem köt a Földhöz SEMMI! Segítség!

Figyelt kérdés

Vannak a sztárok Amerikában akik sokat keresnek viszont nem dolgoznak annyit hogy megérdemelnék. Pl : híres szinészek most gondolok itt az Alkonyat filmre, a 3 főszereplő /Kristen,Taylor,Robert/ tuti jól keresnek és sok helyre meghívták őket pl: ellen show. A szinészkedés nem nagy dolog. Nem becsülöm le, nehogy ezzel gyertek majd a válaszokban, tudom ez is munka na de kérlek.... Én mindennap örömömben sírva kelnék fel ha pl én lennék kristen vagy taylor vagy bárki aki amerikában könnyen lett híres,sikeres sokan szeretik.... Engem nem érdekelne hogy fényképezgetnek 14/F vagyok ne egy szelfis csajra gondoljatok.. Ez lenne a legkisebb bajom ha paparazzik üldöznek. Na és amire ki akartam lyukadni az az, hogy lehet-e egy magyar ugyan ilyen sikeres ha ki menne Amerikába és pl: Én kerültem volna be az Alkonyatba ? A film csak egy példa Harry Potter is lehet felőlem... Ne az jöjjön le nektek h Twilight őrült vagyok. Van-e a magyaroknak a szerencsétlenségen kívűl valami más is jutott-e nekünk ? Hiszen hiszek benne hogy tudnék jól szinészkedni viszont ha sokan azt mondanátok hogy ink. ezért ne menjek ki akkor nem kezdek el mindent erre feltenni... Amúgy Miskolc egyik legjobb Gimnáziumába készülök kéttanra / azért mondom hogy vegyétek számításba eszem is van mert a helyesírásomból tuti nem jött le sajna még ha kitűnő is voltam 6x a nyelvtant sose jegyeztem meg, sőt a magyar abc-t se tudom biztosan mert angollal néha keverem na mind1 /


Mindazt amit leírtam idáig azért volt hogy "átéljétek" nézőpontomat és szerintetek gyerekes-e ez a gondolkodás vagy inkább el kéne kezdenem egy olyan munkán gondolkozni ami sokat keres tudásomnak való viszont úgy halok majd meg hogy a családomon kívűl senkise emlékszik majd rám ? Vagy talán egy olyan életet amit nekem teremtettek csak "rossz helyre lettem szülve" ezért még a remény halovány fénye is alig pislákol előttem ?


Aki elolvasta eddig attól szeretném megkérni hogy írja le / bármennyi idős is / hogy mit ért el idáig min szeretne változtatni vagy ha az én korom körüli akkor milyenek az álmai/karrierre,családra nem pedig alvásra gondolok// és milyennek érzi az életét nap mint nap.


Vidámnak tűntem ? Nem nem vagyok. Tele vagyok érzelmekkel melyeket eddig sose adtam ki magamból.... Depressziósnak is érzem magam mert TUDOM hogy az életem nem ér semmit NEM CSAK nekem. Sok embernek... A gazdagok totál elnyomják azokat akik izzadtan térnek haza a sok munkától viszont rendes fizetést se kapnak.


Úgy érzem egy örökké valóság se lenne elég kiadni magamból azt amit kitudnék... nincs elég szó hogy kifejezzem mindazt amit most érzek amit legalább 2 naponta érzek. MINDIG mielőtt el megyek aludni ilyeneken jár az eszem : miért is élek ? Úgy érzem nem köt a Földhöz SEMMI a szüleimen kívűl mert nem tudnék öngyilkos lenni ..... amíg élnek nem... amíg a nagyszüleim élnek.. barátaim. Akik boldognak ismernek. Igen... nem tudják ki is vagyok valójában hogyan érzek. Erről az egészről, erről a világról. "Vannak szépek az életben" Persze. 100000000000 dolog. A szegényeknek/NORMÁL embereknek legfeljebb 100. a 10000000000 ból. Úgy érzem már semminek se tudnék örülni. Ha a lány akit "szeretek" /mostmár ink csak kedvelem/. Meg akarna csókolni akkor is ink elhúzódnék v. ha bármit is akarna tőlem... Csak azért írom le h érezzétek nekem most tényleg nincs semmi azon kívűl h azt csinálnám amit szeretek /szinészkedést/ egy jó pofa társasággal / bloopereknél látom mindenki jól mulat/ Mármint élvezni az életet ahogy ők... TUDOM 6 milliárd emberből / vagy mennyien vagyunk is ?/ ez félmilliónak adathatott meg EDDIG .. Pillanatnyilag max ezer ember élvezi ezt az életet.


Szerintetek van élet a halál után ? Szerintem NEM. Éppen ezért érzem hogy ki kell használnom az életet mert nem váratom hogy olyan helyen szülessek / igen Amerika rád gondolok/ ahol egy kis szerencse és " az ölembe hullik" tudom nem teljesen így megy, na de..


Mindenhogy "visszatartva" érzem magam. Nem merek énekelni, okosnak lenni mások előtt pl. osztály mert pl : ciki. Félek még jobban magamra maradok és tuti öngyilkos leszek.


Szerintetek legyek önmagam és még ha kevés barátom lesz de magamért szeretnek majd és boldog leszek ? Ha eddig nem így éltem sürgősen változtassak ?


Pszichológust szívesen felkeresnék de MINDENKI nézne rám mert senki se tud "erről az énemről" . Igen ez is mutatja jó szinész vagyok. Lassan érzem is az emberek körülöttem megváltoztatnak és az értékeim elvesznek.


Próbálom az igazi énem magamhoz láncolni ..... az értelmes,okos,kedves,vicces,jófej,megértő fiút akinek van saját véleménye.... mostmár legfeljebb humorosan fejezem ki véleményemet nehogy valakit megbántsak vele.....nem én vagyok félős ha ilyenekre gondoltok. Ilyen emberek vesznek körül. Az életemre esküszök hogy egy dologtól függ az, hogy ki leszek : a környezetedtől. Pl: volt egy okos fiú az osztályunkban aki az osztályunk "rosszfiú" bandájába kerülve már 4-es 5-ösről 2-es szinten áll minden tantárgyból. Teljesen megváltoztatták ! Lehet mindig is ilyen volt....


Ha elolvastad idáig és nyomorult életem... miért is mondom így ? biztos vagyok benne 6000000000 emberből a felének tuti.. / felének ? hülye vagyok a 80%-ának jutnak hasonlók az eszébe és voltak időszakok amikor öngyilkosság fordult meg benne !


Úgy érzem a hires,kedvelt, ink. "rajongott" gazdag embereken kívűl a többiek BELEÉRTVE ENGEM is csak TÚLÉLNEK az "ÉLÉS" helyett.


És igen ha ezt élőben adnám elő angolul tuti sokan megsajnálnának és híres lennék főleg ha érzelemmel adnám elő... hmmm igen. Egy saját oldalt csinálnék ami vhogy kinőné magát és a világon mindenki olvasná a "gondolataimat" ... lehet könyvet írok az életemről. A mai emberiség a SZORGALOM és HOSSZÚ MUNKÁT nem tartja nagyra az ÉNEKLÉS,SZINÉSZKEDÉS mellett igen ezek is ÉRTÉKEK de egy énekes v színész NE kapjon már annyi FIZETÉST mert tehetséges.. Igen nagyon szép meg minden, mindenki szereti a zenét stb. De NYISD KI a szemed az ember INTELIGENS LÉNYNEK LETT TEREMTVE. Ha lenne ISTEN és lejönne ide megnézné mi lett belőle, képzeljétek most ezt el :


Egy srác a szimpadon kornyikál

Mindenki Tapsol

Meghajol előtte

Híres lesz

Gazdag


Isten pedig : -facepalm- !


Nézné hova tűntek az igazi értékek...az egész életben.



Szóval igen jelengleg nagyon jó életed/életem lenne pl. Taylor Lautnerként.


Ezért döntöttem el ha nekik is sikerült...Ők se voltatk többek mint én mégis sikerült.... / Robert pl Angliai mégis sikeres lett Amerikában/


Akkor nekünk is sikerülhetne... de mégis miért érzem hogy mégsem ?.....



Valaki .... valami megoldás ERRE az EGÉSZRE ?



2015. máj. 17. 21:15
 1/2 anonim ***** válasza:

14 éves tini vagy, akinek még nem sok fogalma van az életről. 14 évesen azt hiszik az emberek, hogy rajtuk van a világ összes fájdalma. Én is ezt hittem akkor. Elárulom, nem így van! Tedd el ezt az írást, és vedd elő 20 évesen, majd 25-30 évesen! :)


Miskolcon van jó dráma szak a Zrínyiben, ajánlom figyelmedbe!

2015. máj. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Kis pupi, a szakáll nem serken az arcodon, de már tudod, hogy mi a könnyű és mi a tűrhető :D


"A szinészkedés nem nagy dolog"

Oké pubi. Ezért vágnak hozzájuk milliókat dollárban, mert ők nem így gondolják. Tudom, hoyg azt írtad, hoyg nem nézed le, de aki nem nézi le az nem mond ilyet. Pont.


"én lennék kristen vagy taylor vagy bárki aki amerikában könnyen lett híres,sikeres sokan szeretik.... Engem nem érdekelne hogy fényképezgetnek"


Egészen a 2. hétig, mikor is teleszaladna a hócipőd velük :D "könnyen" meg egyáltalán nem lettek sikeresek. Az eseményt látod nem a folyamatot. A z esemény az, hogy körülugrálják őket és sikeresek. A Folyamat mai oda vezet ehhez, vagyis számtalan sorbanállás castingok előtt, milliónyi elutasítás, esetleg alja szerepek. ez kitartást igényel. Ők kitartottak, nem egy oldalon sírták ki az életüket.


el kell döntened, hogy akarod e csinálni vagy nem. Senki véleménye nem számít, mert senkinek nem érdeke, hogy sikeres legyél. De tudod mit pubi? Nem próbáld meg, mert nem sikerül és én azt mondtam. Most jobb, de komolyan? :D


"A gazdagok totál elnyomják azokat akik izzadtan térnek haza a sok munkától viszont rendes fizetést se kapnak."


Túl sok Culumbót nézel kisfiam. Kapcsold ki a tévét, és előbb találkozz egy igazi hús vér gazdag emberrel, és ha leköp és kiröhög akkor utáld őket. De azért ne mert több pénzük van mint neked :D Ahogy kiolvasom azért az neked sem fájna, szóval ezt fejezd be!!!


"szerintetek van élet a halál után ? Szerintem NEM"


Nem tudom, még nem voltam ott, de ígérem megírom :D


A végét összefoglalva:

Nagy ívben tegyél rá ki mit mond. Tegyél fel mindent egy lapra, a minden itt egyenlő a nagy semmivel ahogy olvasom. Nem kell félned, hogy barátokat veszítesz, mert ahogy olvasom alig vannak. aki esetleg meg kiröhög azok sosem voltak azok, szóval azokért nem kár.

Álljál ki, csináld amit akarsz, mert a legnyomasztóbb dolog, amikor kísért a múlt, hogy nem tettél meg dolgokat amikor meg kellett volna, ezt én is tudom, mert van egy pár ilyen.


Egyébként meg tényleg 14 vagy, majd kinövöd e tinis világfájdalmat, ami a válladat nyomja.

Javaslom szedj fel egy jó csajt, az hajrerak rendesen, és jó lesz.


Na szevasz pubi!! És fel a fejjel. Nem fenékig tejfel az élet, de ha könnyű lenne akkor szétunnád magad :D

2015. júl. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!