Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mondanátok olyan számokat,...

Mondanátok olyan számokat, amik arról szólnak hogy nincs szükségem senkire, egyedül is jól érzem magam, stb?

Figyelt kérdés
Ha lehet ne legyen túl régi szám, ne legyen kpop, vagy magyar. Nem azt mondom hogy ezek nem jók, csak nem az én világom. Előre is köszi ^^

2018. okt. 31. 23:34
 1/5 anonim ***** válasza:
35%
nekem nagyon úgytűnik hogy próbálod magaddal elhitetni ezt,miközben nagyon nem ez az igazság. de inkább teszel úgy hogy nincs szükséged semmire minthogy belásd hogy az emberekkel akikkel eddig találkoztál szimplán nem voltak jók veled.
2018. nov. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
43%
fogalmazni meg majd megtanulok
2018. nov. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Om, köszönöm az értékelést, de számokra van szükségem, ha pszichológiai véleményre, máshol kérdezem meg. Nem bunkózásból, azért...köszi...
2018. nov. 1. 20:45
 4/5 anonim ***** válasza:

Nehéz ilyen számot találni én meg amúgy is régebbi zenéket hallgatok... De ez azonnal eszembe jutott miattad, úgyhogy ha régi is, ezt neked küldöm :P XD


[link]

2018. nov. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, régebbi számhoz képest nem is rossz :O ^^
2018. nov. 3. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!