Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nem bírom elviselni a fájdalma...

Nem bírom elviselni a fájdalmat, nincs többé erőm, úgy érzem egy barátra lenne szükségem, egyedül mégis mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Már szinte rendesen érzem,ahogy a lelkem fáj,és remeg éjszakánként, és csak arra tudok gondolni,hogy jobb lenne véget vetni ennek az egésznek. Vagdostam magam,és még mindig olyan gondolataim vannak,hogy hogyan,milyen mélyen kellene vágnom,hogy jobban fájjon,mint belül. Nem szeretném leírni a történetem,mert nagyon hosszú...csak annyi,hogy nagyon megviselt,és úgy érzem képtelen vagyok túltenni magam rajta.

2018. okt. 7. 17:08
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
Keress egy jó pszcihológust, segíteni fog. :)
2018. okt. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
10%

Pedig tènyleg le kène írnod, akàr privàtban is nekem vagy itt valakinek, az is segíthet az elején:)

Ha ez nem opció akkor pedig tényleg a szakember. Azok sem veszèlyesek:)

2018. okt. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
57%
Pszichológus.
2018. okt. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%
Szia! Ne vagdosd magad, később nagyon meg fogod bánni. Ha gondolod írhatsz nekem hátha tudok valamiben segíteni, legalább meghallgatlak. Ja és leszek a barátod.
2018. okt. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
71%
Ha csak kárt teszel magadban akkor csak rosszabb lesz neked.Inkább kösd le magad valamivel.Vannak hobbijaid?Keress hobbikat.Vannak akiknek a sorozatok,filmek nézése is örömöt okoz.
2018. okt. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
58%
Ez már pszichiátriai kezelést igényel. Irány a doki.
2018. okt. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Nyilván elhagyatottként úgy érzed értéktelen vagy. Ez nem igaz. Ha más nem is mondta, de értékesebb vagy mint gondolnád, és megérdemled te is a törődést. Ha egyedül nem megy most, akkor felhívhatsz lelkisegély szolgálatot, pszichológust kereshetsz. Ne félj segítséget kérni. Később meg remélem találsz megértő barátokat/párt.
2018. okt. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Hány éves vagy egyébként? :)
2018. okt. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
45%
Mindenkinek vannak gondjai.Attól hogy magadnak kárt okozol,vagdosod magad nem lesz jobb.Ha meg így akarsz barátkozni elég ciki ha valaki azért a haverod mert szán téged.. Ha bajban vagy lelkileg irány egy jó szakember nem kell megijedni max anti depresszánst ír fel.Elötted az élet kitartást.
2018. okt. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!