Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ki milyen gitárt vennétek...

Ki milyen gitárt vennétek 100ezerből erre a célra?

Figyelt kérdés

Sziasztok, régebben egy epiphone les paul custom black beutyn játszottam, de most kipróbálnék valami mást, ezért eladtam.

Olyan hangzást szeretnék elérni mint a u2 meg a coldplay,(pedál van, és még lesz is)

ezért gondolkodom egy semi hollow bodys gitáron.

gretsch streamliner g2622, ez kicsit több de nembaj ha jó, epiphone dot e335, cort source, esetleg ibanez as53

ki melyiket venné? esetleg más ötlet?

köszi a válaszokat



2018. nov. 13. 10:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Epiphone Dot-335-ös vagy a Gretsch amik nagyon ott vannal a semi hollowok közt.
2018. nov. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi szépen, ment a zöld
2018. nov. 13. 17:00
 3/7 Mojjo ***** válasza:

Plusz egy szavazat az Epi Dotra. A Gretsch féle ilyen-olyan Tron hangszedőket nem feltétlen ilyen zenére gondolnám.

Egyébként szerintem keress egy használt Epiphone Sheraton II pro-t.

2018. nov. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én a Gretsch-ben cserélném a hengszedőket, talán az segítene. Mondjuk Gretsch-ből a drágábbak az igaziak.
2018. nov. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
eredeti hangszedője nem olyan jó? fakó? vagy mi vele a baj? ezek szerint akkor a dot a legjobb, köszi szépen
2018. nov. 13. 23:20
 6/7 Mojjo ***** válasza:
Abszolút nem fakó, sőt. De én a részemről nem feltétlen a U2, meg Coldplay zenékhez tudnám elképzelni. Nagyon jó kis gitárok, de erre talán nem a legmegfelelőbbek. Amúgy nem olyan egyszerű a hangszedőket cserélni rajtuk, maximum másféle Gretsch-re, vagy lehet fúrni-faragni.
2018. nov. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
egyébként a u2 gitárosa sok számát egy gretschen játsza, de az még 50 ezerrel több mint a dot, gondolom annyit nem ér akkor, köszi mindenkinek
2018. nov. 14. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!