Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Zene hallgatás mint hobbi?

Zene hallgatás mint hobbi?

Figyelt kérdés

Szóval általában az emberek zenét hallgatnak miközben csinálnak valami teljesen mást, vagy utaznak vagy valami, csak háttérzaj.

De nekem a zene olyan fontos hogy sokszor órákig elvagyok azzal hogy a youtube-n keresek új zenéket amik olyan hatással vannak rám, hogy teljesen felélénkülök, izgatott leszek, nagyon élvezem. Általában ezt arra használom hogy új ötleteket szerezzek digitális rajzokhoz, mert miközben hallgatom a zenéket mindig elképzelek valami dinamikus hősies pillanatot és általában ez ad valami ötletet rajzokhoz.


De néha úgy érzem hogy órákat eltölteni csak azzal hogy ülök egy helyben és zenét hallgatok...normális ez?

Valaki más aki csinálja?

Neked miért jó?



Bocsi ha a kérdés egy kicsit fura, nem tudom jobban megfogalmazni.



2018. nov. 19. 02:56
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én is szoktam ilyet csinálni hogy orákig csak Zenét Hallgatok! kikapcsol Megnyugtat vagy ha éppen olyan a hangulatom akkor felpőrget felpezsdít! 🤩🎧
2023. febr. 24. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!