Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ha egy zenedarabban gitár és...

Ha egy zenedarabban gitár és nagybőgő kéne, de egyedül kell előadjad és a ritmust valamivel verned kell mélyen, akkor mivel tudod jól helyettesíteni? Mi a legegyszerűbb kis eszköz?

Figyelt kérdés
valami lábdob szerű? vagy van más lehetőség?

2018. nov. 29. 11:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyedül HÁROM hangszert játszani lehetetlen.
2018. nov. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha kell bele, kell bele, egyszerűen élőben nem tudod előadni, több menetben felveheted s összekeverheted, videót készíthetsz belőle s feltöltheted a youtube-ra... Sokan csinálják ezt, néha 20 külön szál is van :)


A lábbal még lehetne verni valamit, olyan ember is van, aki ezen felül még több hangszert alkalmaz, de gitár és nagybőgő nem mehet együtt. Amit akarsz, lehetetlenség, azokhoz 2 kéz kell s neked nincs 4.

2018. nov. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Előadod élőben azt amit tudsz, a többi meg laptopról megy. kva sokan csinálják ezt így.
2018. nov. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2018. nov. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
"Egyedül HÁROM hangszert játszani lehetetlen." kettőről beszéltem + ének is lenne, de egyébként utcazenészek szoktak még többel is
2018. nov. 30. 01:28
 6/7 A kérdező kommentje:
nem bögő kell nekem, azt kérdeztem, hogy mivel lehetne helyettesíteni, bármi mély, amivel ütemet lehet csinálni
2018. nov. 30. 01:29
 7/7 anonim ***** válasza:
Jó, meg ott a Blues Company élén síppal, dobbal, nádi hegedűvel az atomóra precizitású Blöró bátyó, de ő se tol nagyon kettőnél többet egyszerre, és alkalmas darabokat vállal könyörtelenül gyakorlottan.
2018. nov. 30. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!