Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hallgattok hasonló előadókat,...

Hallgattok hasonló előadókat, mint pl. XXXtentacion, Lil Peep, Lil Tracy, Mackned?

Figyelt kérdés
Illetve érdekelne hány évesek vagytok. További előadók: Scarlxrd, Suicideboys, GothBoiClique, Lil Xan, Lil Uzi Vert, Trippie Redd, Mac Miller, GHOSTEMANE, Skimask the Slump God, Denzel Curry. Szóval ilyen emocionális rap zenékre gondolok. Csak érdekelne, hogy még ki hallgat ilyet. Nem rosszból, én is hallgatom őket, de a mi időnkben ha emocionális zenéről volt szó, akkor inkább olyanokat hallgattunk, mint pl: Paramore, My Chemical Romance, Fall Out Boy, Green Day, Panic! at the Disco, blink-182, Linkin Park, Evanescence, Simple Plan. Egyébként 22 éves vagyok.

2018. dec. 1. 19:53
1 2
 11/20 Káposztáskenyér ***** válasza:
60%
Igaza van az utolsónak!
2018. dec. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:
xxxtentacion és Lil Peep a legnagyobb kedvenceim, de sokat hallgatok még: Lil Tracy, Scarlxrd, Suicideboys, Lil Uzi Vert, Trippie Redd, Ghostmane. Természetesen sok más zenei műfaj mellett, nem csak emo rapet hallgatok. 13/L
2018. dec. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:
Nem, 15L
2018. dec. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
48%

1. Peep, Tracy, X, Mac Miller kicsit más kalapba sorolható, mint a többi, akit ide írtál...

Peep és Tracy egy hiphop/punkstar csoportba sorolható inkább, amíg a többi leginkább mumble rapper (kivéve Miller és X)

Sajnos ezt az emberek kevese tudja felfogni, hogy egy Peep és egy Pump között hatalmas nagy stíluskülönbség van, és szarozzák Peepet, hogy ő mekkora hulladék, mikor legtöbbjük még azt sem tudja, hogy halott...

2. Az egész GothBoiClique egy hulladék (Mackneddel az élen), mert konkrétan megölték Peepet csak azért, hogy a tagok hírnevet szerezzenek maguknak. Ha Tracy ott lett volna a túrabuszon, amin Peep meghalt, akkor valószínű még mindig életben lenne Gus.

3. Arra kérem az összes fikázó embert, hogy hallgasson meg egy Peep és egy Pump számot az elejétől a végéig és vonja le a következtetéseket, és próbálják meg eldönteni, hogy melyikőjük volt az, aki kihúzott több ezer embert a depresszióból és az öngyilkosságból, és melyikőjük az, aki inkább a droghasználatra buzdította az embereket!


Köszönöm, hogy végigolvastad, válaszotokat várom!

2018. dec. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 Káposztáskenyér ***** válasza:
Én már hallottam a kettőjük számai közül párat és bevallom a rap-hez is kell valamekkora tehetség (mert a rappelés nem olyan egyszerű), de egy My Chemical Romance vagy egy Linkin Park dal létrehozásához még akkor is több tudást igényel, mert gitározni, dobolni és basszusgitározni meg kell tanulni! Ez alól kivétel Peep aki pár dalában (vagyis amennyit hallottam) használ gitárt!
2018. dec. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 Káposztáskenyér ***** válasza:
Mondjuk amit a Kicsi Pumpa csinál az egy nagyobb szar mint Lil Wayne és ez egy nagy szó! Az a fickó még a gitárt is szarul tartja!
2018. dec. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Káposztáskenyér egyetértek. (am jó a neved :DDD)
2018. dec. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:

X et hallgatok imádom a palit neki aszolnak is valamiről a szövegei nem úgy mint egy Pump nak vagy egy sixninennak

persze 2pacot is kedvelem

2018. dec. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
Lil Peepet, hallgatok🖤🤟💊
2020. ápr. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Úgy bírom mikor régi zenekarokkal és rapperekkel hasonlítanak össze egy lil peepet meg egy x et. Köze nincs a kettőnek egymáshoz. Ők egy külon zenei hufajt alkottak úgymond aminek semmi hasonlóság nincs például a linkin parkal stb. És nem az osszetort tizenévesek hallgatják mert attól mert valaki nem ed sheerant meg hasonló happy dolgokat hallgat nem azt jelenti hogy depressziós vagy Idk. Én például imádom peep et de semmi bajom nincs ág életbe hogy őt hallgassam. Egyszerűen szeretem ezt a stílust és kesz. Szóval ez annyiból áll hogy az embernek vagy tetszik vagy nem.
2020. máj. 17. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!