Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Zene

A kérdés

Van egy zene amiről álmodtam és szerintem létezik de nem tudom a címét?

Írjátok már olyan zenét ami ilyen elektronikus dj zene (nem tudom hogy nevezik) és nincs benne normális értelmes szöveg csak ilyen dúdolás szerű vagy legalábbis van olyan rész benne.

Keress kérdéseket hasonló témában: zene

dec. 6. 19:01  Privát üzenet  

A válaszok

DJ Aligator - The Whistle Song

https://www.youtube.com/watch?v=IumhmMQyXSc

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont dec. 7. 00:12 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Ez nem at.

# 2/3Időpont dec. 7. 06:59 Privát üzenet
Na és akkor mi van, ha nem az?!

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont dec. 7. 16:40 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Avril Lavigne halott, vagy nem? Melissa Vandella létezik egyáltalán? Kérlek indokoljatok is!
Létezik olyan csapat a kpop-ban, ahol minden csapattag megújította a szerződést?
Minden hónapra létezik egy zene?
Hogy létezik az, hogy van egy zene, amit ősz óta minden nap meghallgatok vagy 20-30x és nem unom meg soha?
Létezik olyan zene, amely a boldogságot és vidámságot testesíti meg, mint Beethoven szerzeményei, vagy annál is inkább?
Neoton família Lánc lánc eszterlánc című zene gitáron? Létezik ilyen gitártab?

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések a Zene rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!