Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért mondják, hogy a rock...

Miért mondják, hogy a rock ill. a metál zene halott?

Figyelt kérdés

2018. dec. 10. 21:05
1 2
 1/15 anonim válasza:
4%
Talán mert az?
2018. dec. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Mojjo ***** válasza:
97%
Nem nagyon hallottam, hogy bárki is ezt mondaná. Lehet van egy-két teljesen eltévedt ember, aki nincs képben és ezt hiszi, sőt, még hangoztatja is, de általánosságban azok, akik akár csak valami minimális zenei műveltséggel rendelkeznek, biztos nem mondanak ilyesmit. (Vagy ha igen, akkor csak simán trollkodnak/provokálnak.)
2018. dec. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
91%

Ezt agyhalottak fújják, de megnyugodhatsz:

Már 30 éve ezt hallgatom, illetve egyesek már 50 éve is akár.

Ettől sokan marha nagy értelmiséginek, hozzáértőnek érzik magukat.

2018. dec. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
14%
Azért mert a médiában már nem ezt nyomatják. A rockzenészek ma már csak hobbi zenészek.
2018. dec. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Mojjo ***** válasza:
98%
@4: Hobbi zenészek? :D Hobbista az, aki csak a saját maga örömére, maximum a szűkebb környezete szórakoztatására csinál valamit. A rock/metál zene stadionokat tölt meg, és albumok milliói kelnek el, ez nagyon nem hobbi. Az, hogy a legtöbb rádió popzenét nyomat teljesen más kérdés, ha ebből indulnánk ki, akkor a zenei műfajok 90+%-át halottnak kellene tekintenünk.
2018. dec. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
0%
Na mondj ma már egy igazán híres bandát, akik nem 60 plusszos emberek!
2018. dec. 10. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
52%
#6 Arctic Monkeys? Muse?
2018. dec. 11. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Mojjo ***** válasza:
97%

@6: Nightwish, Arch Enemy, Sonata Arctica, Dragonforce, Slipknot, Disturbed, Korn, Avenged Sevenfold, System of a Down, Breaking Benjamin, Bullet for My Valentine.

Most így hirtelen, úgy, hogy én magam nem vagyok rocker/metál rajongó. Aki az, az nyilván millió és egy együttest tud csípőből mondani.

Az a helyzet, hogy azon emberek, akiknek fontos szerepet játszik az életében a zene, sőt, akár aktívan zenélnek is, nagyon gyakran a rock/metál felé mozdulnak. Ami azt illeti, baromi népszerű, és az újabb, kevert stílusok (pl metalcore vagy nu-metál) megjelenésével csak egyre népszerűbbek lettek és lesznek.

2018. dec. 11. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Mojjo ***** válasza:
83%
Még pár: The Killers, Kings of Leon, Simple Plan
2018. dec. 11. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
32%
személy szerint szeretem a rockot, de én is úgy gondolom, hogy manapság már halott ahhoz képest, mint amit mondjuk a 60-70-es években képviselt.
2018. dec. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!