Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Spotify vagy AppleMusic?

Spotify vagy AppleMusic?

Figyelt kérdés

Ti melyiket használjátok?

iPhone/Apple szidó kommentek kíméljenek...



2018. dec. 16. 12:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Én Spotifyt használtam mindig is. Az egyénenként változó, hogy ki melyiket használja, mert mindenkinek a másik alkalmazás jön be.
2018. dec. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én mindig a platformfüggetlen megoldást részesítem előnyben. Koránt sem biztos, hogy mindig Apple eszközöket akarsz majd használni, lehet, hogy egyszer áttérsz 2-3 független platform közötti vegyes megoldásra. A telefonod iphone, a PC-d linux, játszani meg PlayStation-t használsz és máris praktikusabb, ha Apple Music helyett Spotifyt használsz.
2018. dec. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nagyon sokáig Spotify-t használtam. Egy hete kb lehárt a Spotify premiumom és gondoltam kipróbálom az apple musicot. Gondoltam iOS miatt jobban fog feküdni nekem, deee... Nem. A Spotify tapasztalataim szerint sokkal igényesebb, egyszerűbb, felhasználóbarátabb. Alig várom, hogy vissza térjek rá, ha az Apple music előfizetésem lejár.
2019. jan. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én nem használok apple termékeket, és mégis tudom használni az apple musicot. Az apple musicon újabban veszteség mentes bitpontos zenét lehet hallgatni a spotify gyakorlatilag mp3 minőségéhez képest.
2021. júl. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!