Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Letudná valaki írni a pengetést?

Letudná valaki írni a pengetést?

Figyelt kérdés

Van ez a dal Road - Nem kell más egyszerűen hülye vagyok hozzá lassítva sem tudom hogyan penget *.*

Eddig valami ilyesmire jutottam : le-le-le-le-fel-fel-le-fel

https://www.youtube.com/watch?v=7rYR4bGSidQ

Előre is köszönöm a segítséget



#zene #gitár #pengetés #pengetésmód #pengetésimód
2019. jan. 9. 12:38
1 2
 11/15 Mojjo ***** válasza:
@10: Ez elég valószínű, hogy így van. De ha pengettél már, azért csak-csak érezted, hogy nem ugyanaz.
2019. jan. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Mojjo, értem egyébként amit írsz. Pl egy akusztikus gitáron, teljtesen hallható tiszta hanggal, teljes akkordokat pengetve, valószínűleg hallatszik, valamennyire.

Pl torzított gitárt nézünk ott már megint más, ha rock-sikálás van. :D Tudom persze nem erről volt szó.

Mondjuk inkább azt hogy LEHET úgy pengetni, hogy legyen jelentősége annak, hogy fel vagy le pengetsz, meg lehet úgy is hogy teljesen mindegy legyen.

2019. jan. 12. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) Megtanultam egy hát félig saját félig nem pengetési ritmussal de most megnézem azzal amit írtak :)
2019. jan. 16. 15:29
 14/15 Mojjo ***** válasza:
@12: Jogos, ez így korrekt!
2019. jan. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Mojjo ***** válasza:
@13: Grat, a félig saját már jó irány :) Csak így tovább!
2019. jan. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!