Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Zene

A kérdés

Hogy vegyem rá őket?

Össze akarok jönni egy lánnyal, a gond csak az, hogy Finnországban él, én meg csöves vagyok hozzá. Hogy vegyem rá a barátaimat, hogy alapítsunk egy bandát, és legyünk jó arcok a világ körül? Az egyik jól gitározik, meg alkesz is, a másik vezetni is tud, a harmadik meg tud egy VW kisbuszt, hogy tudjunk turnézni, meg integetni az ablakból. Én a színpadon is integetnék, ha ez az ára. De mindenki a saját hülyeségével van elfoglalva, én meg szomorú vagyok.

Keress kérdéseket hasonló témákban: együttes, barát, gitár, koncert, turné, alkohol, integetés, busz

jan. 12. 01:30  Privát üzenet  

A válaszok
...hogy tudjunk turnézni, meg integetni az ablakból...

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/9Időpont jan. 12. 01:35 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Most nem az integetés a cél, hanem a finn lány!

# 2/9Időpont jan. 12. 01:37 Privát üzenet
Mojjo nevű felhasználó válasza:

Gondolom, ezt a humor rovatba akartad írni, csak félrekattintottál :D

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/9Időpont jan. 12. 01:41 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nem, tényleg csöves vagyok a lányhoz :(

# 4/9Időpont jan. 12. 01:41 Privát üzenet
mirőlszól nevű felhasználó válasza:

Nem írtad ki lennél a bandában. Az a baj hogy messze van, vagy hogy csöves vagy a lányhoz? Utóbbi mitől változna? A lány tudja hogy létezel? Hányféle integetési módot ismersz?

A válasz 46%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/9Időpont jan. 12. 07:05 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Én lennék az énekes-basszusgitáros, a frontember. Sokféleképp tudok integetni, de tényleg nem ez a lényeg! A lány észak-európai felső-közép, én meg kelet-európai alsó-közép. Kábé ennyire vagyok csöves hozzá...

# 6/9Időpont jan. 12. 07:08 Privát üzenet
mirőlszól nevű felhasználó válasza:

79 óta mindenki tudja, hogy a szerelemben nem számítanak a társadalmi osztálykülönbségek. Ha elfelejtették volna, odamész a családi ebédre, felállsz a terített asztalra és elénekled az I Got Life-ot. Mehetsz stoppal is, bár a szervkereskedelem miatt az elég kockázatos. Készíts róla videókat, "hogyan jutok el álmaim nőjéhez" címmel, tutira utalnak annyit hogy 72 átszállással megérkezz. Javaslom közben az Ossian-tól a Szenvedély c. dal éneklését. Még egyszersem láttam utcai basszusgitárost, de akusztikus basszusgitárt már igen, szóval nem lehetetlen küldetés ez egyedül sem. A többiek meg legyenek csak elfoglalva a saját hülyeségeikkel.

A válasz 63%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/9Időpont jan. 12. 10:39 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Ez a válasz visszaadta az emberiségbe való hitem! Köszönöm!

# 8/9Időpont jan. 12. 20:01 Privát üzenet
Ki lenne a doboknál és a zenekarvezető.? A dal és szövegíró s managger.? Öregem, ez a mai világban így működik különben a kutya sem fog észrevenni titeket de még csak egy lány sem. Nekem sincsenek meg ezek s alkalmankként szoktam gitárosként fellépni és el kell mondanom hogy akármilyen jó amit csinálok csak egy szürke senki vagyok aki szolgáltat valamit...

A válaszíró 55%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/9Időpont jan. 14. 00:09 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Van két régi PC-s játékom. A két CD tonkrement és már nem tudom öket telepiteni. Probáltam a játék kulcsokat Steam-on és Uplay-en aktiválni de nem fogadták el egyiket sem....
Mit csinájak? Hogyan vegyem rá őket?
Leauge of legendben meg szeretném venni jinxet ahrit és dravent milyen sorrendben vegyem meg őket?
AION-ban lvl 20as chanternek milyen stigmát érdemes először venni? Illetve milyen sorrendben vegyem őket 20as syinttől?
Hogy vegyem rá őket?
Hogy Tudom letölteni a BF4 kiegészítőket? Meg van véve a prémium is meg miden de amikor le akarom tölteni a kiegészítőket azt írja vegyem meg őket amikor már meg vannak

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések a Zene rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!