Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogy vegyem rá őket?

Hogy vegyem rá őket?

Figyelt kérdés
Össze akarok jönni egy lánnyal, a gond csak az, hogy Finnországban él, én meg csöves vagyok hozzá. Hogy vegyem rá a barátaimat, hogy alapítsunk egy bandát, és legyünk jó arcok a világ körül? Az egyik jól gitározik, meg alkesz is, a másik vezetni is tud, a harmadik meg tud egy VW kisbuszt, hogy tudjunk turnézni, meg integetni az ablakból. Én a színpadon is integetnék, ha ez az ára. De mindenki a saját hülyeségével van elfoglalva, én meg szomorú vagyok.

2019. jan. 12. 01:30
 1/9 anonim ***** válasza:
...hogy tudjunk turnézni, meg integetni az ablakból...
2019. jan. 12. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Most nem az integetés a cél, hanem a finn lány!
2019. jan. 12. 01:37
 3/9 Mojjo ***** válasza:
Gondolom, ezt a humor rovatba akartad írni, csak félrekattintottál :D
2019. jan. 12. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem, tényleg csöves vagyok a lányhoz :(
2019. jan. 12. 01:41
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem írtad ki lennél a bandában. Az a baj hogy messze van, vagy hogy csöves vagy a lányhoz? Utóbbi mitől változna? A lány tudja hogy létezel? Hányféle integetési módot ismersz?
2019. jan. 12. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én lennék az énekes-basszusgitáros, a frontember. Sokféleképp tudok integetni, de tényleg nem ez a lényeg! A lány észak-európai felső-közép, én meg kelet-európai alsó-közép. Kábé ennyire vagyok csöves hozzá...
2019. jan. 12. 07:08
 7/9 anonim ***** válasza:
56%
79 óta mindenki tudja, hogy a szerelemben nem számítanak a társadalmi osztálykülönbségek. Ha elfelejtették volna, odamész a családi ebédre, felállsz a terített asztalra és elénekled az I Got Life-ot. Mehetsz stoppal is, bár a szervkereskedelem miatt az elég kockázatos. Készíts róla videókat, "hogyan jutok el álmaim nőjéhez" címmel, tutira utalnak annyit hogy 72 átszállással megérkezz. Javaslom közben az Ossian-tól a Szenvedély c. dal éneklését. Még egyszersem láttam utcai basszusgitárost, de akusztikus basszusgitárt már igen, szóval nem lehetetlen küldetés ez egyedül sem. A többiek meg legyenek csak elfoglalva a saját hülyeségeikkel.
2019. jan. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ez a válasz visszaadta az emberiségbe való hitem! Köszönöm!
2019. jan. 12. 20:01
 9/9 anonim ***** válasza:
Ki lenne a doboknál és a zenekarvezető.? A dal és szövegíró s managger.? Öregem, ez a mai világban így működik különben a kutya sem fog észrevenni titeket de még csak egy lány sem. Nekem sincsenek meg ezek s alkalmankként szoktam gitárosként fellépni és el kell mondanom hogy akármilyen jó amit csinálok csak egy szürke senki vagyok aki szolgáltat valamit...
2019. jan. 14. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!