Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ehhez az elektromos gitárhoz...

Ehhez az elektromos gitárhoz milyen kábel kell?

Figyelt kérdés

Gitár: geryon kst 200 tr

Erősítő: orange mini crush



2019. jan. 15. 21:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Minden gitár és erősítő közé (najó, 99.9%-hoz) hagyományos mono 6.3-as jack kábel kell.
2019. jan. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
Bármelyik híradástechnikai üzletbe úgy kérjed hogy mikrofonkábelt szeretnél. Ez ugyanaz a gitárkábel de jóval olcsóbb. A csatlakozó pedig 6.3mm mono jack.
2019. jan. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

#2


nem feltétlenül sőt...

A mikrofonkábelek alapból XLR - XLR csatlakozósok, vagy bizonyos esetekben XLR - Jack.

Szóval sztem nem szerencsés mikrofonkábelt kérni.

Ha mindenáron ki akarjuk zárni az egyértelmű gitárkábel szót, akkor sztem érdemes úgy kérni hogy "hangszer és keverő közé szeretnék Jack kábelt.".

2019. jan. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Még kiegészíteném magam az első hozzászólásban is szereplő mono szóval, tehát mono jack kábelt.
2019. jan. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

... igen de mikrofon kábelt kérjen azt írtam, s nem azt a csatival szerelt mikrofonzsinórt.


[link]


A középső két meleg eret össze kell kötni mono-nak és így még jobb is lesz a jele mint a gitárkábelnek. Tapasztalat.)

2019. jan. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem kötekedni szeretnék, és főleg nem megbántani senkit se a Kérdezőt se Téged, de aki nem tudja hogy milyen kábel kell a gitár és az erősítő közé gondolod hogy otthon neki áll forrasztani?
2019. jan. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!