Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Zene

A kérdés

Hogyan legyek DJ?

Lehet ezt valahogy tanulni? Hogyan lesz valaki DJ? Hogy kezdi?

Keress kérdéseket hasonló témákban: DJ, zene, keverő

jan. 19. 20:13  Privát üzenet  

A válaszok

Először keress egy programot pl virtual DJ azon gyakorolj gyűjts pénzt és ha van pénzed onnantól dj vagy ha van egy keverőd.

Menő szakma de mindenki csak szidni fog és sosem lesz jó amit csinálsz de nekem ettől függetlenül tetszik.

Ha tudod kezelni a pultot keresd a lehetőségeket.

Akár suliba, bárhol haveroknál rendezvény szervező cègeknèl.

Nagyon jó szakma egyébként csak tényleg sok hátránya van.

Nagyon röviden tömören ennyi

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont jan. 19. 21:32 Privát üzenet
2 napot gyakorolsz számítógépen, 2 napot igazi DJ cuccal, onnantól tudsz annyit, mint bármelyik DJ.

A válaszíró 36%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont jan. 20. 16:06 Privát üzenet
Ha értesz a zenéhez és megvan benned például az az alap, hogy össze tudsz állítani egy jó lejátszási listát, onnantól a többi része tanulható, akár autodidakta módon is. Kezdésnek, ahogy már mondták, tölts le néhány dj programot, próbálgasd őket és válaszd ki azt, amelyiket a legkönyebben tudod kezelni. Serato, virtual dj, traktor, nagyjából ezek a piacvezetők. Próbálgasd a dolgot és ha úgy érzed tetszik, szereted csinálni, fektess be egy controllerbe, azon már tudsz rendesen gyakorolni.

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont jan. 21. 18:23 Privát üzenet
Ha nem tudod milyen zenéket játsz azt javaslom hogy nézd meg híresebb emberek fellépéseit és akkor tudni fogod hogy milyen közönségnek milyen zenék jönnek be ! Én így csináltam mai napig eg csomó pl.: Tomorrowland / Ultra music fesztiválos videót nézek !😉

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont jan. 28. 17:57 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Legyek Urával kapcsolatban tudnátok segíteni?
Ha 18:00-kor van kapunyitás, akkor hányra menjek, hogy viszonylag elől legyek?
Lehetséges hogy híres énekes legyek?
"Hagy legyek az aki voltam, az a másik, aki már nem tudom hol van, hagy legyek az aki régen, az a másik, aki az igazi énem" Ez melyik dal volt? Nem találom sehol.
Hogyan legyek népszerű alpári dj?
Lett egy működőképes InvoTone MX6 analóg keverőpultom. Hogyan, mire tudnám használni? Hol, milyen forrásból tudnám megtanulni a használatát, a hangkeverők használati technikáját?...

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések a Zene rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!