Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek tényleg van...

Szerintetek tényleg van olyan, hogy kamurock? Vagy hogy "ha ezt meg ezt hallgatod, nem is vagy igazi rocker"?

Figyelt kérdés
2019. jan. 25. 19:43
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
23%
a rocker kifejezés már undorító szerintem. 14 éves kis hülye pitsák mondják ezt. és igen van sok ilyen ratyi banda pl :bring me the horizon,asking alexandria,bvb és társai. aki ilyet hallgat az nem ember
2019. jan. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
83%
Akiknek van ilyen annak van ilyen. Akinek nincs ilyen annak nincs. Te is eldöntheted, hogy akarsz e ilyet játszani, vagy inkább nem.
2019. jan. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Én egyik ilyet se hallgatom, ami itt eddig "elhangzott", de komolyan vannak ilyen emberek, akik így gondolják, hogy "aki ilyet hallgat az nem ember"? Szemébe is mondanád?
2019. jan. 25. 20:26
 4/28 A kérdező kommentje:
Amúgy szerintem is undorító a rocker kifejezés. Már én se nevezem annak magam, pedig nagyon sok zenét szeretek Chuck Berrytől a modernebbekig. De én se nevezem magam rockernek, mert sok rocker semmit nem csinál, csak leszól másokat, meg minden rossz, csak a rockzene nem. Tisztelet a kivételnek.
2019. jan. 25. 20:27
 5/28 anonim ***** válasza:
41%
Az első kommentelővel értek egyet.
2019. jan. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
81%

Nem.


Rocker x years challange:


19xx


"Bezzeg én, mert én ezt meg azt hallgatom"


20xx


"Bezzeg én, mert én ezt meg azt hallgatom"


Egy igazi rocker:

-másokkal foglalkozik nonstop

-ezeket a másokat fikázza nonstop

-azt a konklúziót vonja le nonstop, hogy ő a Naprendszer közepe, mert azt hallgat, amit, nem úgy mint mások, bezzeg ő!


Ezeket alkalmazva válhat belőled igazi rocker.

2019. jan. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
89%
*challange
2019. jan. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
90%
Challenge
2019. jan. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
18%
igen igen. aki rockernek mondja magát az mond ilyeneket: a rock örök és elpusztíthatatlan meg hasonlók xD fhu de cringe még leírni is rossz volt
2019. jan. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
32%
Hú gyerekek, de tele vagytok ellenszenvvel 🤔 Nem tudom eldönteni, hogy kis durcások vagytok akik találkoztak pár ****fejjel akik feketében jártak és menőztek vagy koppantatok, mert nem sikerült jól elbeszélgetni egy rockerrel sem? Mindegy, nem az én tisztem. Csak azért is ide kommenteltem 😂 Bár mondhattok amit akartok, a testvériségben rengetek jó arc van. Nekem eza véleményem. A metál legyen veletek🤟
2019. jan. 31. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!