Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Egy IGAZI rocker milyen...

Fannipani kérdése:

Egy IGAZI rocker milyen zenéket hallgat?

Figyelt kérdés
Leginkább az együttesekre lennék kiváncsi, és a divat rockerek válaszai annyira nem. Thx, előre is!

2013. dec. 6. 18:13
1 2
 1/17 anonim válasza:
12%

Edda, Ossian, Pokolgép, Hammerfall, stb.

Ezek az igazi klasszikusok :)

2013. dec. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Kromosome válasza:
100%
Nyilván Rock-zenét :) De ez egyéni stílustól függ, hogy milyen zenekart szeret egy adott ember. Lehet, hogy valaki a hard rockot szereti, valaki a progresszívet, a punk rock-ot, és stb. Én pl. elég széles skálán mozgok, ha úgy tetszik, szóval hallgatok Sum 41-t, My Chemical Romance-t, Skillet-et, Thousand Foot Krutch-ot, régi rock klasszikusokat és stb.
2013. dec. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Dwight Schrute ***** válasza:
88%
AC/DC alap
2013. dec. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
nyilván Mozartot.
2013. dec. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Egy igazi rocker nem tesz fel ilyen kérdést, és azt hallgat, amit szeret, még az sem zavarja, ha valaki nem tekinti igazi rockernek.
2013. dec. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
15%
A rockerség, punkság a világ legnagyobb divatja. Egymást majmolják, ugyanúgy néznek ki, ugyanazt hallgatják, és azt hiszik, hogy ők a nagy lázadók:D Fannipanni majd kinövöd:D
2013. dec. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
92%
Ahogy az 5-ös írja, pont úgy van!
2013. dec. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
95%

Mi az már, hogy IGAZI rocker?

Attól hogy még meghallgat valaki mást is a rockon kívül, már azt jelenti, hogy divatból hallgatja azt, amit amúgy szeret?

Én speciel Oasist, Blurt, Hiperkarmát, Led Zeppelint és Black Keyst hallgatok. Gyakran hallgatok elektromos számokat is, mégis rockernek tartom magam. Ha nem vagyok igazi, akkor bocsánat... :)

2013. dec. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Fannipanni, csak hátrább az agarakkal, mert ha jól értelmezem a kérdést, te az általad emlegetett divatrocker-kategóriába tartozol. Engem nem érdekel, hogy rocker vagyok-e, vagy sem, a külsőm alapján mindenki meglepődik, hogy ilyesmi zenét hallgatok.

Nevesítve ezeket az együtteseket:

Sum 41, Thousand Foot Krutch, Red, KoRn, Slipknot, Breaking Benjamin, Seether, Three Days Grace, Limp Bizkit, System of a Down, Red Hot Chili Peppers, Enter Shikari

De mondjuk hallgatok még mellette My Chemical Romance-t is, attól függ, milyen kedvem van. :D

2013. dec. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik legnagyobb marhaság a világon ez a beskatulyázás. Kb. 14 éves koromban, volt egy srác aki mindig rappet hallgatott, és mivel nekem ő nagyon bejött, elkezdtem én is rappet hallgatni, hogy legyen közös témánk meg szimpatizáljon velem.

Aztán persze elkezdtem minden mást is hallgatni ami a saját ízlésemnek megfelelt. Rockot is.

Aki azt mondja, hogy csak az lehet rocker aki xy zenekart hallgatja, vagy egyáltalán azt, hogy ő csak és kizárólag "rocker" vagy "rapper" vagy "diszkós" vagy kitudjami az valószínűleg túl korlátolt ahhoz, hogy felfogja milyen sokszínű és élvezetes a zenei világ.

Ezek a stílusok amik itt fel vannak sorolva: [link] és még sok minden ide férhet, mind rock zenének számítanak. Ha tetszik, ha nem.

Az olyan zeneszerető embert én nem is értem aki komplett zenei stílusokat hurrog le,és nem is hallgat mást, mondván "én rocker vagyok!" Szerintem pont ez az, amit divatnak hívnak.

2013. dec. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!