Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Greta Van Fleet-et miért...

Greta Van Fleet-et miért szidják ennyire?

Figyelt kérdés
Sokan leragadtak ott, hogy másolják a Led Zeppelint. Attól, hogy 70-es évek hangzása van a zenéjüknek, s Josh Kiszka hasonlóan énekel, mint Plant szerintem nem "ripp-off." Nem értem, hogy miért kell panaszkodni, ha valakinek nem tetszik, akkor ne hallgassa, ennyi. Valakinek van ezzel kapcsolatban más észrevétele?

2019. jan. 26. 00:52
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ügyesen tolják, de semmi eredetiség nincs bennük. Egy olyan műfajt űznek, aminek megvolt a maga ideje, megvoltak a maga legendás előadói. Ezzel valaminek a nem eredeti változataivá, giccsé redukálják magukat. Minek neveznéd a tegnap nyomtatott, bekeretezett, antik hatású fali térképet, amire photoshoppat raktak kopott textúrál, ami nem régi, de annak akar tűnni? Giccsnek. Na, a Greta van Fleet majdnem ugyanez.
2019. jan. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Jah, az meg totál lemaradt, hogy egy műfajon belül egy konkrét előadó stílusát másolják. Ezt nem lehet letagadni. (előző voltam)
2019. jan. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!