Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Gáz lenne, ha a barátom...

Gáz lenne, ha a barátom nélkül mennék el egy koncertre?

Figyelt kérdés

Már csak amiatt is, mert messze lakom a helyszíntől, egyedül félnék útra kelni... :D

Nagyon szeretném látni a kedvenc zenekaromat, de a barátom nem akar elkísérni. Gáz lenne ha egyedül/nélküle mennék?



2019. febr. 3. 13:08
 1/8 Mojjo ***** válasza:
82%
Nem, dehogy, de vigyázz magadra, vagy leginkább próbálj másokat vinni, hogy ne egyedül menjél,ha parás az út.
2019. febr. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi :)

Sajnos nehéz útitársat találnom, mivel az én egy-két "darab" barátocskám más zenei stílusban mozog, mint én :D Szóval ők kilőve... :D

Tehát más megoldás nem marad, mint hogy egyedül menjek. :D Vagy, hogy el sem megyek.

Tulajdonképpen csak arra voltam kíváncsi, hogy bunkóság lenne-e, ha úgy is elmennék, hogy ő nem jön velem.

Köszönöm a választ! :)

2019. febr. 4. 20:43
 3/8 anonim ***** válasza:
Mire akarsz menni?
2019. febr. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem mondom meg, mert kilesel és rám támadsz és megeszel vacsorára :D

Amúgy egy metálkoncert lesz a héten, arra szeretnék menni. :)

2019. febr. 5. 07:05
 5/8 anonim ***** válasza:
55kg vagyok, és lány. Meg vörös hajú. Engem előbb erőszakolnának meg egy szűk sikátorban mint téged. De mindegy nem kell elmondani. Amúgy meg nem bunkóság. Feltéve ha a barátod nem sggfej, de akkor meg azért kell otthagyni.
2019. febr. 5. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Csak vicceltem na :)

Én is lány vagyok, 58 kg és nekem is vörös volt a hajam, csak már kezd kifakulni:D

Csütörtökön lesz egy metálkoncert Budapesten, arra mennék :)

2019. febr. 5. 09:58
 7/8 A kérdező kommentje:
De szerintem ebből nem kéne versenyt csinálni, hogy kit erőszakolnának meg előbb:D
2019. febr. 5. 10:25
 8/8 anonim ***** válasza:
Azt hogy érted, hogy elkezdett kifakulni?
2019. febr. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!